Press "Enter" to skip to content

Populiariausi lauko žaislai vaikams šią vasarą

Šiltuoju metų laiku, reikia pasistengti jog vaikai norėtų kuo daugiau laiko praleisti gryname ore. Tad lauko žaislai yra puikus būdas vaikams smagiai leisti laiką ir būti aktyviems. Tačiau, turint tiek daug skirtingų galimybių, gali būti sunku žinoti, kurie iš jų yra geriausi. Kad padėtume teisingai pasirinkti jūsų vaikui, sudarėme populiariausių lauko žaislų vaikams sąrašą.

Geidžiamiausi lauko žaislai vasarai:

  • Dviračiai yra klasikinis pramogavimo ir fizinio aktyvumo lauke pasirinkimas, todėl yra daugybė variantų, tinkančių bet kokio amžiaus ir pajėgumo žmonėms. Nuo balansinių dviračių mažyliams iki kalnų dviračių vyresniems vaikams – tikrai rasite stilių, kuris patiks jūsų vaikui.
  • Paspirtukai – dar vienas puikus pasirinkimas aktyviems vaikams, juos galima naudoti tiek patalpose, tiek lauke. Mini paspirtukai puikiai tinka mažesniems vaikams, o elektriniai paspirtukai gali suteikti dar daugiau džiaugsmo vyresniems vaikams.
  • Riedlentės – dar vienas klasikinis žaislas, puikiai tinkantis naudoti lauke. Jei jūsų vaikas jau drąsiai važinėja dviračiu, jam tikriausiai patiks mokytis važinėti riedlente.
  • Kamuoliai visada patinka vaikams, o jų galima rinktis iš daugybės skirtingų rūšių. Futbolo kamuoliai, krepšinio kamuoliai ir net regbio kamuoliai – visi jie puikiai tinka žaidimams lauke.
  • Sūpynės tai puikus būdas sudominti vaikus, kurį galima pakabinti ant medžių ar stulpų. Jei neturite tinkamos vietos sūpynėms pakabinti, taip pat galite įsigyti atskirų sūpynių.
  • Galiausiai, batutai yra puikus pasirinkimas lauko pramogoms. Juose galima puikiai treniruotis, o kartu tai puiki pramoga įvairaus amžiaus vaikams. Būtinai apsilankykite svetainėje rasite vaikoprekes.lt, čia rasite didelį lauko žaislų vaikams pasirinkimą.

Nepamirškite ir apsaugos priemonių.

Perkant lauko žaislus vaikams svarbu nepamiršti įsigyti būtinų apsaugos priemonių. Tai dviratininkams ir paspirtukų mėgėjams skirti šalmai, taip pat alkūnių ir kelių apsaugai. Riešo apsaugos taip pat yra gera idėja riedlentininkams. Jie padės išvengti nenumatyti sužeidimų ir užtikrins jums ramybę, kuomet vaikai žaidžia.

Nepalikite vaikų be priežiūros

Net jei jūsų nupirkti lauko žaislai yra tinkami pagal amžių ir saugūs, visada svarbu prižiūrėti žaidžiančius vaikus. Įsitikinkite, kad šalia yra suaugęs žmogus, kuris viską stebi ir prireikus gali padėti. O atsitikus nelaimei, tinkamai reaguokite.