Press "Enter" to skip to content

Prezervatyvai „Durex“ internetu: ar saugu pirkti?

Prezervatyvai yra viena populiariausių prekių sekso prekių parduotuvėse. Kiekvienais metais Jų parduodami didžiuliai kiekiai, o šiandien tam, kad įsigytumėte prezervatyvų, nebebūtina ieškoti parduotuvės ar vaistinės, nes prezervatyvai „Durex“ parduodami internetu. Kur ir kaip apsipirkti, kad nenusiviltumėte?

Kodėl verta pirkti internetu?

Kiekvienais metais vis daugiau paslaugų ir prekių pardavėjų keliasi į internetą. Čia jau galime apsilankyti tokiose elektroninėse parduotuvėse, kurios anksčiau buvo tik fizinės. Panašiai yra ir su sekso prekių parduotuvėmis. Jau kuris laikas tokių prekių įsigyti galima ir internetu. Tai reiškia, kad Jūs galite sutaupyti daugybę laiko, nes nebereikės vykti į fizinę parduotuvę.

Be to, labai dažnai galite rasti daug platesnį prekių asortimentą internete. Pavyzdžiui, viena dažniausia įsigyjamų prekių yra prezervatyvai “Durex“. Jeigu esate įpratę pirkti juos prekybos centre arba vaistinėje, turbūt ne kartą susidūrėte su situacija, kas jų pasirinkimas šiose prekybos vietose yra gana skurdus. Ne visuomet galite rasti norimo dydžio ar modelio prezervatyvus. Perkant internetu pasirinkimas yra daug platesnis ir galite užsisakyti didesnį kiekį iš karto. Nebereikės kiekvieną kartą pritrūkus vėl eiti į parduotuvę.

Be to, daugybė žmonių iki šiol gėdijasi pirkti sekso prekes. Todėl pirkimas internetu padeda atsikratyti šio nemalonaus jausmo. Internetinėje parduotuvėje galite sugaišti tiek laiko, kiek Jums reikia, nes neskubėdami galite apžiūrėti visas siūlomas prekes, perskaityti visų parduodamų prezervatyvų aprašymus.

Ar internete pirkti saugu?

Dali pirkėjų vis dar baiminasi pirkti internetu todėl, kad prezervatyvai „Durex“ yra labai delikati prekė, todėl atsiranda bijančių, kad internete jie gali būti parduodami nekokybiški ar netinkami. Tam, kad išvengtumėte nemalonumų ar nekokybiškų prekių, rinkitės tik patikimus pardavėjus. Kokybiškos ir saugios interneto parduotuvės užtikrina, kad prekės bus kokybiškos arba grąžins pinigus. Pirkite tik iš pardavėjų, kurie veiklą vykdo oficialiai ir užtikrina, kad prekės yra saugios bei nepasibaigęs jų galiojimo laikas.

Ką rinktis?

Specializuotose sekso prekių parduotuvėse rasite platų prekių pasirinkimą. Prezervatyvų rūšių yra daug ir jos labai įvairios, tad tikrai išsirinksite tuos, kurie labiausiai tinka Jums. „Durex“ savo klientams siūlo platų pasirinkimą. Tad parduodami ne tik klasikiniai prezervatyvai, bet ir prezervatyvai su skoniais, su gumbeliais. Taip pat ypač populiarūs plonesni prezervatyvai, kurie suteikia daugiau jautrumo ir tokie, kurie sukurti atitolinti ejakuliacijai. Kiekvienas išsirinks sau tinkamą variantą.