Press "Enter" to skip to content

Reklamos agentūra: profesionalų patarimai savo komunikaciją vykdant savarankiškai

Dažnai pirmoji įmonės komunikacija prasideda savarankiškai, manant, jog taip sutaupys savo finansus ir gaus norimą rezultatą. Tačiau reklamos agentūra Nomadomas.lt dažnai sulaukia tokių klientų, kurie po kiek laiko supranta – savarankiškai vykdyti reklamas nėra taip paprasta. Ir nors tokių verslų, kurie ieško profesionalų pagalbos, atsiranda vis daugiau, reklamos agentūra pateikia keletą patarimų, kurie padės įsivažiuoti su teisinga ir veiksminga komunikacija pačioje verslo pradžioje. Šie patarimai padės mažiems verslams, kurių biudžetai dar juos varžo, o gal tiesiog patys nori išbandyti savo marketingo specialisto rolėje.

Reklamos agentūros patarimai socialiniams tinklams

Dažniausiai socialiniai tinklai yra vienos pirmųjų platformų, kur įmonės pradeda vykdyti savo prekės ženklo žinomumo didinimo kelią. Susikurti socialinių tinklų puslapius ar profilius nekainuoja, tačiau reklamos agentūra pastebi kelias pagrindines vykdomas pradedančiųjų verslų klaidas.

Vizualinis identitetas socialinėje medijoje – vienas svarbiausių prekės ženklo skiriamųjų ženklų. Reklamos agentūra pataria išsivystyti savo prekės ženklo vizualus, spalvas, šriftus dar prieš pradedant komunikuoti. Šis identitetas turi atsispindėti visose srityse: profilio nuotrauka, viršelis, įrašai, aprašymas. O visa tai vėliau dažnai persikelia ir į internetinę svetainę. Reklamos agentūra siūlo susikurti jums savo gaires visiems vizualams, kad būtų galima matyti bendrą vaizdą ir išsiskirti iš kitų prekinių ženklų.

Taip pat svarbus aspektas socialiniuose tinkluose, kurį pažymi reklamos agentūra, yra reguliarumas ir įtraukiantis turinys. Prekių pristatymai ne visada yra tai, kas pritraukia sekėjus. Todėl svarbu jiems duoti tokio turinio, kuris būtų naudingas, informatyvus, skatintų domintis toliau ir sekti puslapį. Čia ir atsiranda reguliarumas, apie kurį ir kalba reklamos agentūra. Jeigu įrašų kėlimas yra apleidžiamas, naujai užsukę sekėjai gali pamanyti, jog verslo vykdymas yra sustojęs, nebegaudami naujo turinio žmonės nebesidomės puslapiu, o tai neatneša verslui jokios naudos.

Patarimai internetinei svetainei

Patogi ir išvaizdi internetinė svetainė – tikras verslo pagrindas. Reklamos agentūra sako, jog tai ne tik vieta informacijai talpinti, bet ir puikus būdas savo verslo idėjoms, tikslams ir požiūriui perduoti vaizdiniu formatu. Kas yra svarbiausia internetinėje svetainėje? Reklamos agentūra pateikia kelis dalykus, į kuriuos verta atkreipti dėmesį.

Patogi navigacija – tai patogus viršutinis ir apatinis meniu, vos keliais mygtukais pasiekiama reikiama klientui informacija, lengvi perėjimai iš vieno puslapio į kitą. Reklamos agentūra dažnai sutinka įmonių, kurių svetainėse atrasti informaciją yra taip sunku, jog naršytojai tiesiog neištveria ir apleidžia šią svetainę. O tai reklamos agentūros specialistų nuomonę ne tik kenkia svetainės rodikliams, bet ir pačiam verslui.

Taip pat internetinėje svetainėje yra svarbu ir informacijos išdėstymas. Kiekviena paslauga, pasak reklamos agentūros darbuotojus, turi turėti savo puslapį. Tokiu būdu viename puslapyje yra vienas pagrindinis raktažodis, kurio pagalba vėliau žmonės svetainę gali atrasti ir paieškos sistemose. Tai yra vienas iš SEO aspektų, kuris dažnai nėra apgalvojamas kuriant internetinį puslapį savarankiškai.