Press "Enter" to skip to content

Šeimos atostogos Sakartvele

Pažintinės kelionės į Sakartvelą yra nuostabi galimybė kurti ir stiprinti šeimos ryšius bei kurti brangius prisiminimus. Šioje šalyje gausu įvairiausių pramogų. Nuo pajūrio ir kalnų kurortų iki muziejų ir kultūros objektų. Juose netrūksta smagių ir edukacinių užsiėmimų. Sakartvelas yra puiki pažintinės kelionės kryptis šeimos atostogoms.

Mtatsminda parkas

Šiltuoju metų sezonu Tbilisio Mtatsminda parkas tampa populiaria poilsio ir pramogų vieta.  Šis parkas išsidėstęs daugiau nei 100 hektarų plote, apsuptas miškų. Jame įrengtos aikštės, fontanai, nameliai, kurie kuria jaukią aplinką lankytojams. Mtatsminda parkas siūlo pramogų zonas visiems šeimos nariams. Jame gausu atrakcionų ir žaidimų aikštelių, vyno ir suvenyrų parduotuvių, restoranų ir kavinių. Parke daug idiliškų vietų, kuriose galima rengti iškylas. Mtatsminda parką galima pasiekti funikulieriumi. Pažintinės kelionės į Sakartvelą su nuostabiais panoraminiais vaizdais yra tikras nuotykis visai šeimai.

Pramoginio mokslo muziejus

„Experimentorium“ – tai už Sakartvelo parlamento įsikūręs įdomus mokslo muziejus, kuriame vaikų ir jų tėvų laukia nuostabūs pažintinės kelionės nuotykiai. Šis muziejus įkurtas 2016 m. Jame esantys eksponatai padeda mažiesiems lankytojams suprasti sudėtingus fizikos, matematikos, biologijos, anatomijos ir chemijos dėsnius. Pažintinės kelionės Sakartvele metu, vaikai gali pasijusti tikrais mokslininkais: išmatuoti riksmo galią, įkrauti kamuolį savo energija, pakelti draugą į orą ir pan. Mokslo muziejuje veikia interaktyvios ekspozicijų erdvės. Įvairūs užsiėmimai leidžia tėvams ir vaikams mokytis kartu. „Eksperimentarium“ muziejuje vaikai skatinami pasinerti į edukacinę stebuklų šalį. Tai – nuostabus pažintinės kelionės į Sakartvelą pasirinkimas.

Besik Gabashvili parkas Kutaisyje

Kutaisis yra vienas seniausių Europos miestų. Tai – populiari pažintinės kelionės į Sakartvelą kryptis. Mieste gausu vietų, kur galima atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką su draugais ir šeima. Viena iš jų – Besik Gabashvili parkas. Šis parkas pavadintas žymaus kartvelų poeto vardu. Parke gausu įvairių atrakcionų vaikams. Jaukią aplinką kuria išskirtinė augmenija. Besik Gabashvili parkas yra viena iš mėgstamiausių vietinių ir turistų vietų.

Batumio delfinariumas

Batumio delfinariumas atidarytas 1975 m. Tuo metu jis buvo vienas didžiausių pasaulyje. Delfinariumas atnaujintas 2011 m. Amfiteatre talpina iki 795 žiūrovų. Batumio delfinariumo gyventojai lankytojus linksmina šešias dienas per savaitę (išskyrus pirmadienius).  Dešimties delfinų pasirodymai rodomi anglų ir kartvelų kalbomis. Pažintinės kelionės į Sakartvelą galima pamatyti, kaip delfinai atlieka įvairiausius triukus. Jie šoka, žaidžia su žiedais ir kamuoliukais, taško vandenį nosimis. Delfinariume taip pat galima pamatyti daugiau nei 100 žuvų rūšių ekspoziją.

Šokantys Batumio fontanai

Batumis – gražus pajūrio miestas, nuolat viliojantis keliautojus plačiais, saulės nutviekstais paplūdimiais. Vakare Batumis kviečia į kerintį vandens šou. Tai – vienas didžiausių šokančių fontanų Europoje. Puikus šviesos, muzikos ir vandens srovių derinys, kurį lydi muzikiniai kūriniai. Šokantys fontanai įrengti trijose miesto centro vietose. Paprastai reginys trunka 30 minučių. Fontanai šoka nuo 21:00 iki 02:00. Šokantys fontanai nukelia žiūrovus į pasaką. Tai – nepamirštama pažintinės kelionės Sakartvele pramoga.

Pažintinės kelionės po Sakartvelą (Gruziją) palieka neišdildomus įspūdžius visai šeimai. Sakartvelas kviečia planuoti šeimos atostogas ir kurti prisiminimus, kurie išlieka visam gyvenimui.