Press "Enter" to skip to content

Sekso lėlė: kaip ją išsirinkti?

Sekso lėlė – vienas iš intymių žaislų, kurie skirti vyrams. Dažniausias atvejis, kada tokios lėlės yra perkamos, tai noras nustebinti savo draugą, arba padaryti pokštą ir nupirkti tam tikrai progai. Nors toks žaisliukas gali pasirodyti tik šiaip sau, bet jis gali būti puikus pasitreniravimo būdas norint nustebinti savo partnerę ar pabandymas kažką naujo, dėl ko dar nesate tikri, ar verta išbandyti su antrąją puse. Tad kaip neprašauti ir išsirinkti tinkamą sekso lėlę papasakosime šiame straipsnyje.

Išvaizda

Kaip žinia, kiekvienam vyrui patraukli moteris gali turėti vis kitokią išvaizdą, kad galėtų jį sujaudinti ir pažadinti fantaziją. Tas pats yra ir su sekso lėlėmis. Jos taip pat gali būti skirtingų įvaizdžių, kad vyrai galėtų išsirinkti sau pačią tinkamiausią. Tokių lėlių rinkoje galima rasti labai įvairių, nuo mažiau seksualių iki labai vulgarių, nuo eilinio grožio iki įžymybių išvaizdas primenančias lėles. Tad kiekvienas vyras turėtų žinoti, ko jam reikia, kas jį gali labiausiai sujaudinti ir rinktis pagal tai.

Biudžetas

Kaip žinia, šis aspektas yra vienas iš svarbiausių, kuris gali nulemti, kokia sekso lėlė bus įsigyta. Puiku, jeigu per daug nereikia galvoti apie jos kaina, kai tokia lėlė yra perkama kaip dovana, tada kelių žmonių grupė gali nupirkti praktiškai bet kurią lėlę, kuri, jų nuomone, būtų patraukli jų draugui. Visai kita situacija, kai vyras nori nusipirkti lėlę sau ir tada privalo atsižvelgti į sau galima išleisti biudžetą. Pigesnis variantas gali būti pripučiama lėlė. Toks sekso žaisliukas yra įkandamas praktiškai visiems. Jei pageidaujate tikroviškesnių pojūčių, tuomet verta rinktis silikonines lėles, kuri leis priartėti prie beveik realių pojūčių.

Meilės angos

Kiekviena sekso lėlė gali turėti skirtingas meilės angas. Viena jų gali būti burnos srityje, kitos intymiose vietose. Tad kiekvienas vyras turi žinoti, kas jam sukelia didžiausią malonumą ir būtinai atkreipti dėmesį į tai, renkantis tokias lėles. Aišku, kadangi jų tipų yra pačių įvairiausių, tai kai kurios yra gaminamos ir su visomis meilės angomis, tad jei yra sunku apsispręsti, kaip sukelti didžiausią malonumą, galima rinktis tokią lėlę, kurį meilės angas turi įvairiose vietose.

Priedai

Norint dar labiau paįvairinti sekso žaidimus su lėle, galima įsigyti papildomų priedų, tokių kaip naktiniai, apatiniai, perukai, papuošalai ir kiti panašūs priedai. Jie leis kiekvieną žaidimą paversti vis kitokiu, keičiant lėlės išvaizdą. Toks lėlės išvaizdos keitimas gali dar labiau paskatinti fantaziją ir sekso žaidimai bus dar karštesni. Taip pat kaip papildomus priedus, kurie gali dar labiau įkaitinti atmosferą, galima įsigyti įvairius lubrikantus, vibratorius, specialias priemones, kurios silikoninės lėles reikiamas vietas gali paversti dar labiau tikroviškesnėmis.