Press "Enter" to skip to content

Šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas yra individualus

Kiek kainuos nauja šildymo sistema, kokios galios šilumos siurblys reikalingas? Į šiuos klausimus atsakymų ieško įsirenginėjantys naujus namus ar norintys pasikeisti senus šildymo katilus į ekologiškas sistemas senuose namuose.

Šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas internetinėje svetainėje

Įmonės „Saulės grąža“ specialistai turi ilgametę patirtį, įrenginėjant efektyvias šildymo sistemas. Svetainėje internete yra pateikta šilumos siurblio įrengimo kainos skaičiuoklė, kuri padės tiksliau nustatyti, kokia šildymo sistema tinkamiausia, kokios galios siurbliai reikalingi. Įrašykite savo namo duomenis ir išsiuntę juos, netrukus gausite asmenišką pasiūlymą. Dabar pats geriausias laikas pasidomėti įvairiais šildymo sistemų diegimo pasiūlymais, nes nuo 2021 metų gruodžio 15 dienos iki 2022 metų vasario 1 dienos galima teikti prašymą paramai gauti seniems šildymo katilams pasikeisti.

Šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas leis jums įvertinti išlaidas šilumos siurbliui ir nustatyti kainą su valstybės teikiama parama.

Norėdami įsivertinti patys, kokios galios šilumos siurblio oras-vanduo reikia jūsų namui, galite pasinaudoti internetinėje svetainėje pateiktais skaičiavimais. Shop.saulesgraza.lt puslapyje pasirinkite dominantį šilumos siurblį, žemiau bus pateikta lentelė, kokios apytiksliai galios reikia A++, A+, B, C, D energinio naudingumo klasės namams.

Šilumos siurblių oras vanduo skaičiuoklės pasirinkimas

Sandariems A+ ir A++ namams bus reikalingas mažesnės galios įrenginys. Kuo namas senesnis ir prasčiau apšildytas, tuo reikės galingesnio šilumos siurblio. Jo galia taip pat priklauso nuo ploto dydžio, langų skaičiaus, geografinės padėties. Taigi, šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas yra tik preliminarus. Norint sužinoti tiksliai, kiek kainuos sistemų įrengimas, kiek teks mokėti už šildymą, reikia atsižvelgti į individualias namo savybes.

Preliminariais skaičiavimais, pavyzdžiui, kokybiškas 5 kW „Samsung ClimateHub“ šilumos siurblys oras vanduo:

  • A+/A++ namui – efektyviai šildys 80-100 kv. m. plotą;
  • B namui – tinka iki 80 kv. m. plotui apšildyti;
  • C namui reikės galingesnio, 9 kW galios „Samsung“ šilumos siurblio.

Internete rasite ir daugiau šildymo sistemos skaičiuoklių pasirinkimų, išanalizavę keletą variantų, susisiekite su geriausiais specialistais, pardavinėjančiais ir montuojančiais šilumos siurblius, kurie atsakys į visus jums rūpimus klausimus.