Press "Enter" to skip to content

Šilumos siurbliai – saugesniam gyvenimui

Artėjant žiemos sezonui vis daugiau žmonių pradeda dūsauti, kadangi vėl teks kūrenti malkomis namus. Tai yra ne tik varginantis, tačiau ir nesaugus darbas. Deja, per žinias beveik kiekvieną vakarą yra girdima labai daug liūdnų istorijų, kurių būtų buvę galima išvengti, jeigu žmonės savo namuose įdiegtų patikimos kokybės šildymo įrangas. Pavyzdžiui, šilumos siurblius.

Malkos – atgyvena

Taip, malkos tikrai yra atgyvena, tačiau kai kurie žmonės jomis vis dar šildosi namus. Problema, kad jomis šildytis dažniausiai ne tik kad nepatogu, tačiau taip pat ir nesaugu. Kiekvienais metais dėl to, kad pečiai yra netvarkingi – sudega šimtai namų Lietuvoje. Tai yra labai liūdna statistika, kurios galima būtų išvengti.

Ne tik naujos statybos namams

Daugeliui atrodo, kad šilumos siurbliai oras-vanduo yra tinkami tik naujos statybos būstui, kuris atitinka A++ klasės kategoriją. Tikrai ne. Žinoma, geriau, kai būstas yra gerai izoliuotas, tačiau tai nėra taisyklė. Taigi, siūloma rinktis šią šildymo sistemą net ir tada, kai Jūsų namas yra senos statybos. Galiausiai, jeigu iki šiol naudojote kieto kuro katilus – siūlome juos utilizuoti, pirkti šilumos siurblius ir gauti net iki 50 procentų paramą skirtą inovatyvios įrangos įsigijimo atpirkimui. Verta, tiesa?

Svarbiausia tinkama įranga

Renkantis siurblius visada geriausia yra tartis su specialistas, kadangi jie įvertinę Jūsų asmeninius poreikius bei būsto charakteristikas gali padėti rasti tai, ko reikia poreikiams patenkinti. Tiek galingumu, tiek kitais įrangos akcentais.

Visada galima įsigyti pigiau

Kaip jau minėjome – puiki galimybė sutaupyti yra pirkti šilumos siurblius su subsidija. Plačiau apie subsidijas ir kokia įranga atitinka Jums gali papasakoti UAB Saulės broliai specialistai. Keliami reikalavimai paramai gauti yra:

  • Galima tik fiziniams asmenims.
  • Būstas turi būti registruotas ne anksčiau nei 5-erius metus.
  • Senos kartos katilas turi būti utilizuojamas,
  • Paraiška turi būti teikiama APVA sistemoje.
  • Reikia pateikti seno katilo utilizavimo dokumentus.
  • Ir kitos smulkmenos.

Gyvenkite tvariai ir tuo pačiu gyvenkite saugiai. Galimybės yra plačios, tad kiekvienas žmogus turi sau atsakyti – ko verta baimė ir kiek kainuoja saugumas.