Press "Enter" to skip to content

Skelbimai patogus būdas pirkti bei parduoti

Skelbimai internete – ką reikia žinoti?

Šiais laikais, beveik kiekvienas iš mūsų naudojamės internetu. Jo dėka galime atlikti daugybę naudingų dalykų, o vienas jų, daiktų bei paslaugų pirkimas, bei pardavimas. Mums nebereikia naudotis laikraščių skelbimais, skelbimų lentomis, viskas pasiekiama internetu – greitai ir patogiai. Gerokai paprastesnis ir pačio skelbimo turinio įkėlimas. Šiandien norime pasikalbėti apie tai, kaip sukurti patrauklų skelbimą, jog jis sulauktų daugiau dėmesio ir greičiau ateitų pirkėjas. Tikimės šie patarimai bus naudingi.

Kaip turi atrodyti profesionalus skelbimas? Populiariausios skiltys:

  • Nekilnojamas turtas. Jei norite patalpinti savo namo, sodybos, ar sklypo skelbimą Jums pirmiausia reikalingos kokybiškos nuotraukos. Jei patys atlikti nuotraukų negalite, arba nemokate, galite pasisamdyti fotografo paslaugas. 10-20 namo nuotraukų nekainuos dideles sumas pinigų, tačiau duos efektą bei išskirtinumą. Tačiau vertėtų per daug nepersistengti, ypač su įvairiais filtrais, kadangi vartotojas gali pagalvoti, jog slepiate tikrąją objekto būklę. Vertėtų nepamiršti tam tikrų parametrų kaip sklypo plotas, o galbūt turite yra įrengta pirtis namo rūsyje, tai paminėti yra privaloma.
  • Automobiliai. Panašiai kaip ir  NT skelbimai, tačiau čia reikalingos detalesnės nuotraukos ir tikslūs techninių parametrų aprašymai. Rekomenduojama pasirinkti gražesnį foną ir apšvietimą, tai padaryti nesunku. Taip pat reikia aprašyti turimus defektus, arba bent jau apie juos papasakoti telefonu, prieš atvažiuojant klientui apžiūrėti.
  • Darbo skelbimai. Reikalingas tikslus ir aiškus darbo pozicijos aprašymas. Kiek valandų dirbti, bei koks yra neto atlyginimas ( į rankas). Verta paminėti kokia įmonė ieško darbuotojų, kokios yra pridėtinės naudos darbuotojui: pvz nemokamas maitinimas, transporto išlaidų į darbą kompensavimas ir kita. Jei kalbant apie nuotraukas, galima naudoti tiek savo įmonės logotipą, tiek darbo pozicijos nuotraukas iš nemokamų paveikslėlių šaltinių kaip Pexels.com

Trumpai tariant, kad ir ką parduodate, reikalingos profesionalios ir kokybiškos nuotraukos ir kuo daugiau informacijos apie daiktą. Taip pat prieš dedant pardavimo skelbimą, rekomenduojama pasitikrinti esamas daikto ar paslaugos rinkos kainas.

Smarkiai populiarėja nemokamų skelbimų portalų poreikis

Kaip žinote, viršuje mūsų išvardinti  skelbimai, žinomuose portaluose kainuoja nemažus pinigus. O kartais juos pirkti finansiškai ne visada apsimoka. Vienas dalykas tai, jog kainuoja vienkartinis jų įdėjimas, tačiau praėjus tam tikram laikui, taip pat kainuoja skelbimo pratęsimas.

Tad dėl šios priežasties, čia atsiranda labai gerų pasiūlymų, kurių nėra didžiuose tinklapiuose. Vienas iš jų begalybe.lt