Press "Enter" to skip to content

Skyrybų advokatai pataria: 8 dalykai kuriuos privalote žinoti.

Šis straipsnis skirtas žmonėms, kurie svarsto skyrybų galimybę arba išgyvena skyrybas.

Sprendimas nutraukti santuoką yra svarbus, todėl prieš priimdami šį sprendimą turite būti gerai informuoti. Aprašėme 8 dalykus, kuriuos skyrybų advokatai nori, kad žinotumėte:

Svarbūs skyrybų aspektai

1. Turite žinoti, kokiais pagrindais norite nutraukti santuoką. Ar tai bus abipusis susitarimas, ar vieno iš sutuoktinių kaltė. Tai smarkiai įtakos skyrybų proceso kainą ir trukmę.

2. Privalote žinoti, koks turtas yra santuokinis turtas, o koks – ne. Net jei esate sudarę ikivedybinę sutartį, svarbu suprasti, koks turtas bus padalytas skyrybų atveju.

3. Turite būti pasirengę aptarti vaiko globos ir lankymo tvarką. Tai ypač sudėtinga, kuomet vienas iš santuokinių nori ar yra sukūręs naują šeimą. Bet atminkite, vaikas nėra tik vieno Jūsų. Kad ir kaip sunku – raskite kompromisą kuris bus geriausias visiems.

4. Turite žinoti mokestines skyrybų pasekmes. Tai gali smarkiai paveikti gyvenimo kokybę po skyrybų. Pavyzdžiui gali tekti persikraustyti gyventi į kitą vietą, parduoti automobilį ar pan. Tad pasiruoškite tam iš anksto.

5. Jums reikia sugebėti susidoroti su skyrybų sukeltu emociniu stresu. Tai gali būti vienas iš sunkiausių aspektų. Pagrindiniai patarimai būtų susirasti paramos grupę, pasikalbėti su draugais ir šeimos nariais, o prireikus kreiptis profesionalios pagalbos.

6. Rekomenduojame pasirinkti advokatą, kuris turi patirties nagrinėjant skyrybų bylas. Tai reikalauja tam tikros specifikos, tad tik patyręs advokatas galės jus tinkamai atstovauti.

7. Reikia  suprasti skyrybų procesą. Tai reiškia, kad turite žinoti įvairius etapus ir ko tikėtis kiekviename etape. Tai padės jums pasiruošti ir žinoti, ką daryti kiekviename etape.

8. Turite būti pasirengę psichologiniam skyrybų poveikiui. Tai apima ir poveikį jūsų vaikams, jei jų turite. Svarbu juos palaikyti ir suprasti.

Atminkite Jus nesate vieni.

Skyrybos pasaulyje yra įprasta praktika. Pavyzdžiui, kai kuriose šalyse maždaug pusė santuokų baigiasi skyrybomis .

Kad ir kaip būtų sunku, stenkitės išlikti pozityvūs ir supraskite, kad tai tik naujas jūsų gyvenimo etapas. Laikui bėgant jį įveiksite ir būsite stipresni nei anksčiau.

Tai tiek šiam kartui ir palinkėsime stiprybės ir rasti gerus specialistus.