Press "Enter" to skip to content

Sodo traktoriukas – pagalbininkas visus metus

Perkant sodo techniką lietuviai dažniausiai netaupo. Tai, žinoma, puiku, kadangi daugeliui mūsų sodas yra viena svarbiausių erdvių pasaulyje. Vieta, kur galima ne tik auginti Jūsų svajonių vaisius, uogas, daržoves, tačiau taip pat ir smagiai leisti laiką.

Žinoma, kad laikas būtų produktyvus, o aplinka tinkamai prižiūrėta – svarbu yra patikima technika. Šiuo metu rinkoje siūloma įranga, technika yra labai įvairi ir bene geriausias pasirinkimas kiekvienam yra sodo traktoriukas.

Tinkamų priedų pasirinkimas

Jeigu norite, kas sodo traktoriukas turėtų kuo daugiau funkcijų – tokiu atveju svarbu pasirūpinti priedais, kurie ir suteikia jam platesnes galimybes. Nuo sniego kasimo priedo iki tokio, kuris leidžia išarti žemę arba priekabos, kurios panaudojimo galimybės apskritai yra labai plačios.

Traktoriuko galingumas

Vienas svarbiausių aspektų renkantis traktoriukus yra jų galingumas. Visada geriau rinktis galingesnius, tačiau būti ramiu, kad jie puikiai aptarnaus bet kokius sklypus. Taip, jie dažniausiai kainuoja kiek brangiau, tačiau įvertinus, kad įranga tarnaus daugelį metų ir labai įvairiai – funkcionalumas visada atsiperka.

Svarbiausia yra žoliapjovė

Traktorukai turi labai daug funkcijų, tačiau tikrai pati svarbiausia yra vejos pjovimo. Taigi, jos parametrams ir siūlome skirti daugiausia dėmesio. Žiūrėkite – kokio galingumo technika yra, ar surenkama žolė, taip pat ir kokio pločio pjovimas, kitos smulkmenos, kurios leis vejos priežiūrą palikti labiausiai Jūsų sodui tinkama įranga.

Patikimas gamintojas

STIHL sodo technika profesionalams ir ne tik yra dažnai pristatomas kaip pats geriausias pasirinkimas tiems, kurie supranta, kad investuoti į kokybę – visada apsimoka. Dažniausiai žinomi gamintojai, kurie parduoda savo įrangą su garantija – ją siūlo kiek brangiau, tačiau apsimoka skirti investiciją, nes tai atsiperka ilgesniu pačios įrangos tarnavimo laiko tarpu.

Gera technika tarnauja labai daug metų, tad žinoma, kad verta skirti dėmesį smulkmenoms ir jau geriau ieškoti kiek ilgiau, tačiau galiausiai džiaugtis radus tai, kas leis Jums kurti nuostabią erdvę. Tokią, kurioje bus galima jaustis saugiai ir ramiai.