Press "Enter" to skip to content

Spintų stumdomomis durimis privalumai

Norint atsinaujinti arba iš naujo įsirenginėjant namus, norisi, kad kiekvienas baldas turėtų tinkamą paskirtį. Į tinkamai išsirinktą spintą galima sutalpinti ne tik visus turimus drabužius, bet ir kitus daiktus, tokius kaip patalynė, įvairūs rankšluosčiai, užvalkalai ir panašiai. Kadangi spintų pasirinkimas yra tikrai didelis, gali kilti nemažai klausimų, kuris variantas yra pats geriausias. Kad būtų lengviau apsispręsti, šiame straipsnyje papasakosime apie spintas slankiojančiomis durimis, kokius ji turi pliusus prieš kitas spintas.

Vietos taupymas

Tie, kas gyvena nedideliuose namuose vietos klausimas yra itin aktualus. O būtent spintos stumdomomis durimis gali tai išspręsti. Kadangi jų durys neatsidarinėja į priekį, tad prieš ją kuo puikiausiai nedideliu atstumu gali būti kitas daiktas, kaip pavyzdys galėtų būti lova. Jeigu durys atsidarytų, tuomet reikėtų palikti pakankamai vietos, kad jos nesiremtų į kokius daiktus ir jie netrukdytų joms atsidarinėti. O jeigu bent kažkoks trukdis bus, tai sukels nekomfortiškumą. Pakankamos erdvės palikimas reiškia, kad vietos kitiems daiktams bus kur kas mažiau, o kartais nutinka tokių atvejų, kad jie nebetelpa. Tad jeigu jums itin svarbi erdvė ir jos nenorite eikvoti veltui, tuomet verta rinktis spintas stumdomomis durimis.

Individualus susiplanavimas

Tokias slenkančios sistemos spintas gali kiekvienas klientas susiprojektuoti individualiai. Todėl labai svarbu atkreipti dėmesį į turimus drabužius, kad būtų aiškiau, ar jums reikalinga, kad būtų daugiau lentynų, o galbūt reikalinga daugiau vietos, kur drabužiai būtų kabinami. Taip pat spintoje verta apmąstyti ir papildomas vietas, kur bus laikomi kiti daiktai. Tad vėl pagal savo poreikius galite jas susiplanuoti ir susidėti taip, kaip norite ar yra patogu.

Spintų išorė gali būti skirtinga

Spintas stumdomomis durimis galite rinktis skirtingas, pagal savo poreikius. Jeigu jums reikalinga vienspalvė spinta, nėra kokių problemų tokią pagaminti. Jeigu reikalinga, kad ji turėtų veidrodžius, toks variantas taip pat galimas. Todėl jas nesunkiai galima pritaikyti prie namuose esančių spalvų ir interjero, kad jis susilietų su visuma ir sukurtų vientisumą.

Universalumas

Tokias spintas galima statyti bet kur, kur yra patogu. Todėl kuo puikiausiai jos gali tikti miegamajame, vaikų kambaryje arba prieškambaryje. Tad jei namuose yra pakankamai vietos, tokias spintas tikrai verta įsirengti, nes jose galite sutalpinti labai daug daiktų, kurių nesinori laikyti matomose vietose. Be to, tokios spintos gali duoti kur kas daugiau tvarkingumo bet kokiame kambaryje.