Press "Enter" to skip to content

Stabilizuotos samanos – interjero detalė, kurios neįmanoma nepastebėti

Stabilizuotos samanos tampa vis dažnesniu pasirinkimu kuriant išskirtinį interjerą savo namuose, darbo erdvėse, parduotuvėse ar restoranuose. Kodėl tai taip patrauklu? Stabilizuotos samanos gali užburti ne tik savo grožiu, bet taip pat pakeri ir savo lengva priežiūra bei galimybe užmaskuoti tai, kas nenorite, kad būtų matoma. Nors tokios detalės jau plačiai paplitusios įvairiose rinkose, tačiau vis daugiau atsirandančių panaudojimo ar dekoravimo galimybių stabilizuotas samanas ir toliau kelia į viršūnes. 

Stabilizuotų samanų sienos – erdvės užpildymas teigiama energija

Stabilizuotos samanos dažnai yra naudojamos vertikaliam sienų puošimui. Jos gali užpildyti visą sieną ar tik jos dalį. Tai priklauso nuo jūsų poreikių ir pačios erdvės – kas jai tiks labiausiai. Tačiau taip pat stabilizuotos samanos gali būti panaudotos ir kitokioms detalėms, pavyzdžiui, palangų užpildymas ar kitokių horizontolių taškų užpildymas.

Kitas populiarus sprendimas – įvairūs ženklai, logotipai, užrašai iš stabilizuotų samanų. Tokie ženklai gali pasitikti kiekvieną naują klietą vestibiulyje ar tiesiog atlikti nuorodų paskirtį nurodant, kur eiti toliau. 

Kiekvienai erdvei stabilizuotos samanos suteikia gyvumo, energingumo, tačiau savo iš gamtos atsinešta aura ramina ir leidžia susikaupti. Dėl šios priežasties stabilizuotos samanos dažnai naudojamos konferencijų kabinetuose, įvairių klinikų patalpose. Taip pat stabilizuotos samanos yra ilgalaikės, jų nereikia nuolatos prižiūrėti, keisti, kas taip pat paranku tokiose erdvėse. 

Dar vienas didelis stabilizuotų samanų privalumas yra toks, kad jos yra hipoalerginės. Tai reiškia, kad jie tinka kiekvienam asmeniui, nesukelia nemalonių pojūčių, todėl tinka dekoruoti visur ir visada. 

Taip pat stabilizuotos samanos puikiai tinka triukšmingiems biurams, nes viena iš jų teigiamų savybių – garso sugėrimas. Tai puikiai tinkama izoliatorius, kai norima sukurti ramą erdvę, kurioje nesigirdėtų pašalinių pokalbių ar garsų, galėtumėte susikaupti. Toks produktyvumo skatinimas dažnai naudojamas įvairiuose ofisuose. 

Kaip gaminamos stabilizuotos samanos?

Sukurti stabilizuotas samanas yra naudojama speciali technika, kuri užkonservuoja natūralų augalą taip, kad jis nepakeistų formos, nedžiūtų, spalva nebluktų ir visa pirminė išvaizda išsilaikytų tokia pati kuo ilgiau. Stabilizuotos samanos natūralūs skysčiai yra pakeičiami specialiu glicerino skysčiu, kuris leidžia sukurti ilgai nekeičiančias formos samanas. Šios technologijos dėka pats stabilizuotas augalas išlieka vis tiek lankstus, lengvai komponuojamas įvairiomis formomis. 

Kai yra atliekamas visas stabilizavimo procesas, samanos jau yra pasiruošusios būti naudojamos įvairiose kompozcijose. Dažnai stabilizuotos samanos kompozicijoje būna ne vienos – pridedami įvairūs kitokie stabilizuoti augalai, kaip stabilizuotas eukaliptas ar stabilizuotos levandos. Tai padeda kompozicijai suteikti daugiau išskirtinumo. Tačiau stabilizuotų samanų paveikslas tik iš jų taip pat yra unikalus ir išskirtinis