Press "Enter" to skip to content

Stilius ir sidabrinių papuošalų derinimas

Ar senai pradėjote domėtis mados ir stiliaus kūrimu? Ar esate susidomėję sidabriniais papuošalais? Sidabriniai papuošalai yra puiki idėja ne tik kaip dovana, bet ir kaip papuošalas, kuris gali padėti sukurti unikalų stilių. Tad šiandien dalinamės gidu, kaip sidabrą priderinti prie laisvalaikio stiliaus.

Sidabras puikiai dera beveik su bet kokia apranga:

  • Sidabriniai papuošalai tikriausiai geriausiai tinka tiems, kurie mėgsta sportinį stilių. Puikus pasirinkimas derinti sidabrinius auskarus su marškinėliais arba megztiniais. Be to, galite naudoti sidabrinius papuošalus, kad sukurtumėte unikalų ir stilingą sportinio stiliaus įvaizdį.
  • Sidabro papuošalai idealiai tinka tiems, kurie mėgsta įvairius stilius. Jūs galite naudoti sidabrinius papuošalus kaip akcentą įvairioms suknelėms, palaidinėms arba megztiniams. Tai puiki idėja derinti sidabrinius papuošalus su įvairiomis spalvomis ir stiliumi.
  • Dažnai sakoma, jog sidabro gaminiai tikriausiai geriausiai tinka tiems, kurie mėgsta elegantiškesnį stilių. Galite naudoti sidabrinius papuošalus su elegantiškomis suknelėmis, palaidinėmis arba aksesuarais.

Kaip pasirinkti sidabrinius papuošalus?

  • Jūsų aukštis – pirma, kai renkatės sidabrinius papuošalus, turite atsižvelgti į savo aukštį. Aukštesniems žmonėms geriau dera didesni papuošalai, o mažesniems – smulkesni.
  • Jūsų plaukų spalva – kai renkatės sidabrinius papuošalus, atsižvelkite į savo plaukų spalvą. Jei turite šviesius plaukus, geriau dera smulkesni papuošalai, o jei turite tamsesnius plaukus, geriau dera didesni papuošalai.
  • Jūsų odos tonas – kai renkatės sidabrinius papuošalus, atsižvelkite į savo odos toną. Jei turite šviesesnį odos toną, geriau dera smulkesni papuošalai, o jei turite tamsesnį odos toną, geriau dera didesni papuošalai.
  • Jūsų kūno tipas – kai renkatės sidabrinius papuošalus, atsižvelkite į savo kūno tipą. Jei esate ploni, geriau dera smulkesni papuošalai, o jei esate storesni, geriau dera didesni papuošalai.

Kaip atskirti kokybiškus gaminius?

Kokybiški sidabriniai papuošalai gaminami iš aukštos kokybės sidabru, jie turi prabą ir žymėjimą. Pavyzdžiui, jei sidabro gaminyje yra skaičiai 925, tai reikš, jog jame yra 92,5% sidabro, o visa kita papildomos medžiagos.

Pirkite prekes tik iš patikimų parduotuvėje arba gamintojo parduotuvėje, kad išvengtumėte sukčiavimo. Patikrinkite, ar pardavėjas turi licenciją ir teisę dirbti.

Nesivaikykite pigiausių kainos pasiūlymų, rinkoje pasitaiko padirbinių, kurie atrodys kaip puikūs gaminiai, tačiau jų kokybė yra bloga. Dažniausiai šiuo atveju būna sidabro dažais nupurkšti papuošalai, kurie itin greitai nusidėvi ir atrodo labai negražiai. Kaip ir visur, galioja taisyklė ” Skūpus moka du kartus”,  tad geriau pataupyti, arba nusipirkti mažiau papuošalų, tačiau turėti ilgai tarnaujantį daiktą.