Press "Enter" to skip to content

Su kuriomis programomis kuriami logotipai?

Logotipų kūrimas yra ilgas ir sudėtingas darbas, todėl visada patariama jį palikti profesionaliems grafikos dizaineriams. Visgi kai kurie verslininkai bando sutaupyti ir logotipus kuria patys. To pasekmės – verslo žlugimas. Kadangi logotipas tiesiogine ta žodžio prasme atstovauja verslui, naudinga būti atidiems ir pasirinkti grafikos dizainerį, kuris sukurtų sėkmingą logotipą. Nepamirškite pasiteirauti ne tik atliktais darbais, bet ir su kuriomis programomis dirba.

Adobe Illustrator

Jei grafikos dizaineris dirba su Adobe Illustrator, galite tikėtis geriausių rezultatų. Adobe Illustrator idealiai tinka logotipų kūrimui. Tai programa, kuri ne tik geba išpildyti visus grafikos dizainerio ir kliento norus, bet ir suteikia visišką kūrybinę laisvę, neribojant idėjų. Tiesa, Adobe Illustrator turi daugybę funkcijų, todėl atkreipkite dėmesį į tai, kad pasirinkę grafikos dizainerį, turintį nedaug patirties, nusivilsite.

CorelDRAW

CorelDRAW yra puiki alternatyva Adobe Illustrator. Ši programa yra šiek tiek lengvesnė, kadangi turi mažiau funkcijų, reikiamų sukurti logotipą. Visgi daugelis profesionalių grafikos dizainerių naudoja šią programą ir puikiai išpildo kliento norus.

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop yra dar viena programa, su kuria kai kurie kuria logotipus. Tiesa, dažniausiai tai pradžiamoksliai, kurie vis dar nelabai gaudosi, kam naudojamas Adobe Photoshop. Nepaisant to, kad su šia programa galima sukurti skoningą logotipą, ji nėra pilnai tam tinkama. Kadangi logotipai turi išlaikyti galimybę būti padidinami ar mažinami, Adobe Photoshop netinka, kadangi su šia programa atlikti darbai gali būti nekokybiški, kai yra didinami. Išeitis yra, esantį dizainą galima perpiešti į vektorinį failą, tačiau tokiu atveju reikėtų papildomai mokėti kitam grafikos dizaineriui.

Online programos

Bet kada galite logotipą sukurti patys, be grafikos dizainerio pagalbos, naudodami nemokamas online programas, leidžiančias sukurti logotipus. Tačiau naudojant nemokamas online programas sukurti ne tik neskoningą logotipą, bet ir vargu, ar jis bus unikalus. Tad jei nenorite prajuokinti konkurentų su savo logotipu, kreipkitės į profesionalius grafikos dizainerius dėl logotipų kūrimo. Logotipų kūrimas ne toks lengvas, kaip gali pasirodyti, tad ieškokite tik patyrusio profesionalo.