Press "Enter" to skip to content

Sugedo automobilis? Pagalba kelyje jums padės

Kiek kartų teko nerimauti kelionėje, nes automobilis pradėjo neįprastai veikti? Jeigu esate vairuotojas su ilgamete patirtimi, turbūt ne kartą. Daugiausia baimės kyla, kai automobilis įtartinus signalus kelia naktinėje kelionėje. Tuomet pradedama galvoti, kas atsitiks, jeigu automobilis sustos? Kas suteiks pagalbą? Naktį pravažiuojančius automobilius stabdyti ne tik pavojinga, bet ir nelabai naudinga. Vargu, ar kas sustos. Bet jaudintis nereikia. Šiomis dienomis autoservisai rūpinasi automobiliais ne tik dienos metu, bet ir naktimis. Jeigu ištiko tokia nelaimė, galite kviesti skubią pagalbą kelyje, kuri pasirūpins jūsų automobiliu. Skubi pagalba kelyje gali būti reikalinga įvairiais atvejais:

  • Turbūt dažniausiai jos prireikia, kai nuleidžia padangą. Tuomet akivaizdu – iš vietos nepajudėsite. Atvykusi komanda ne tik atveš jums padangą, bet ir ją pakeis. Geriausia tai, kad komanda galės parinkti padangą, kuri tiks jūsų automobiliui. Jums tik reikės skambučio metu paminėti, koks jūsų automobilis. Na, o pakeitus padangą, galėsite toliau judėti tikslo link.
  • Kai kurie pamiršta pasirūpinti kuru prieš kelionę. Tuomet viduryje kelionės gali kilti sąmyšis. Kai baigiasi kuras, pagalba kelyje gali smarkiai praversti. Jie ne tik atveš reikiamą kurą, bet ir padės pripildyti automobilį kuru, jeigu reikės pagalbos.
  • Automobilio akumuliatorius užgęsta dažnai visiškai nelaiku. Jeigu tokia situacija pasitaikė ir jums, tuomet panikuoti visiškai nereikia. Pagalba kelyje tokiu atveju atvyksta kuo skubiau. Jeigu akumuliatoriaus užvesti nepavyks, tuomet jaudintis taip pat nereikia, kadangi gausite visą reikiamą pagalbą.

Ratumontavimas.lt Dirba ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais

Kelionėje pagalbos prireikti gali bet kuriuo paros metu. Autoservisai tai supranta, todėl siūlo pagalbą ne tik darbo metu, bet ir savaitgaliais. Taip pat atkreipkite dėmesį, jog atvyksta ir naktimis. Nesvarbu, kada prireiks pagalbos kelyje, kreiptis galite bet kada. O dar geresnė žinia yra ta, kad pagalba kainuoja visiškai nedaug. Nesvarbu, kokios problemos atsitiks, didelių išlaidų dėl to tikrai nepatirsite. Jeigu norite jaustis kelionėje saugiai, išsaugokite autoservisų kontaktus, jog prireikus galėtumėte iš karto susisiekti