Press "Enter" to skip to content

Sugedo telefonas, kur kreiptis dėl remonto Vilniuje? 

Telefonas yra mūsų palydovas visame dienos kelyje, dėl to juo reikia pasirūpinti ir užtikrinti jam gerą remontą gedimo metu, nes tuomet teks pirkti naują įrenginį. Už prekių kokybę atsako tiek pardavėjas, tiek gamintojas. Todėl jei telefonui suteikiama garantija, galite kreiptis į parduotuvę, kurioje įsigijote prekę ar garantinę paslaugą, kuri dažniausiai būna nurodyta pirkimo dokumente. Defektai, kuriuos garantinis skyrius gali garantuoti, gali būti įvairūs: įskilęs ekranas, nėra garso, neveikia jutiklinis ekranas ir pan.

Mobiliųjų telefonų gedimų yra daug, todėl remontas turėtų būti atliekamas atsižvelgiant į gedimo pobūdį. Svarbiausia užduotis – surasti patikimą remonto įmonę ir pasirūpinti, kad Jūsų telefono remontas būtų ne tik kokybiškas, bet ir greitas. Ką daryti, jei mano telefonas sugenda?

Gedimų yra daug, tačiau patikimoje kabinoje dažniausiai gedimus galite rasti atlikę daugybę patikrinimų

Dažniausiai pasitaiko programinės įrangos gedimų. Kai telefonas pradeda lėtėti arba dažnai sugenda, jis nustoja veikti arba net neįsijungia telefono. Kitas gedimas dažniausiai įvyksta dėl neatsargumo. Tai yra telefono ekrano gedimas arba pažeidimas. Dažniausiai taip nutinka telefoną numetus ant žemės ar kito kietojo paviršiaus. Kitas telefono gedimo tipas yra užkrėsti telefoną virusais ir kenkėjiškomis programomis.

Žinoma, bus ir kitų gedimų, bet tai dažniausiai pasikartojantys, kurie nutinka daugumai

Sugedus mobiliam telefonui ar sugedus ekranui, rekomenduojama susirasti tinkamą mobiliųjų telefonų kompaniją. Svarbu žinoti, kad norint gauti gamintojo garantinį aptarnavimą, tereikia kreiptis į garantinio aptarnavimo sutartyje nurodytą mobiliųjų telefonų remonto įmonę. Tam reikia susisiekti su parduotuve, kurioje įsigijote telefoną. Jei neturite garantijos, turite teisę taikyti bet kokias mobiliojo telefono remonto taisykles.

Ieškodami žmogaus, kuris galėtų sutaisyti jūsų telefoną, atminkite, kad svarbu ne tik kaina, bet ir telefono remonto būdas, geriausia pasikliauti profesionalais. Niekas nenori mokėti už blogai suremontuotą mobilųjį telefoną. Be to, niekas nenori taisyti mobiliojo telefono kelis kartus, užuot pirmą kartą atradus gedimą. Todėl atkreipkite dėmesį, kad reikia ieškoti patikimų mobiliojo telefono taisyklių.

Sugedus telefonui patartina kreiptis į telefonų taisyklą kuri išmano savo darbą.