Press "Enter" to skip to content

Šunų čipavimo nauda

Įsivaizduokite ramybę žinodami, kad jūsų mylimas šuniukas turi nuolatinį identifikavimo ženklą, kurio negalima pamesti ar pašalinti. Šuns čipavimas suteikia būtent tokią galimybę. Šis mažytis technologijos stebuklas įterpiamas po šuns oda ir suteikia unikalų identifikavimo kodą, susietą su jūsų kontaktine informacija. Tai reiškia, kad net jei jūsų šuo nuklysta toli nuo namų, jį galima lengvai identifikuoti ir saugiai grąžinti. Argi tai ne nuostabu?

Kaip veikia šunų čipavimas

Šunims čipuoti naudojama radijo dažnio identifikavimo (RFID) mikroschema, maždaug ryžių grūdo dydžio. Šioje mikroschemoje saugoma gyvybiškai svarbi informacija apie jūsų augintinį, įskaitant jūsų kontaktinius duomenis. Veterinarijos gydytojai arba apmokyti specialistai, naudodami specialų švirkštą, neskausmingai įdeda lustą tarp šuns menčių.

Susimąstėte apie saugumą?

Svarstant bet kokią procedūrą mūsų augintiniams svarbiausia yra saugumas. Galite būti tikri, kad procesas yra greitas ir saugus. Mikroschema pagaminta iš biologiškai suderinamų medžiagų, todėl gerokai sumažėja nepageidaujamų reakcijų rizika. Šiuolaikinės mikroschemos sukurtos taip, kad išliktų veikiančios visą jūsų augintinio gyvenimą, todėl apsauga užtikrinama visam gyvenimui.

Kaip vyksta čipavimo procesas:

Prieš čipavimą:

Prieš ateinant čipavimo dienai, svarbu įsitikinti, kad jūsų šuo turi naujausius skiepus ir yra geros sveikatos. Iš anksto pasikonsultavę su veterinarijos gydytoju, galėsite išspręsti visus rūpimus klausimus ir paruošti savo augintinį procedūrai.

Čipavimo diena:

Veterinaras nuskenuos mikroschemą, kad įsitikintų, jog ji veikia tinkamai, ir atsargiai įves ją po šuns oda. Jūsų šuniukas pajus tik trumpalaikį pojūtį

Priežiūra po operacijos:

Po čipavimo jūsų šuo gali jausti nedidelį diskomfortą, kurį galima  sušvelninti poilsiu ir meile. Labai svarbu, kad įkišimo vieta būtų švari ir stebėkite, ar nėra infekcijos požymių.

Susirūpinimą keliančių klausimų sprendimas

Kaip atsakingas augintinio savininkas, natūralu, kad turite rūpesčių. Kai kurie nerimauja, kad čipavimas gali būti nemalonus jų augintiniams. Būkite tikri, procedūra yra greita ir palyginti neskausminga. Jūsų kailinio draugo gerovė yra svarbiausias specialistų prioritetas.

Technologijos teikia užtikrintumą:

Technologijos atvėrė kelią daugeliui gyvūnų augintinių priežiūros pasiekimų. Chipavimas yra to pavyzdys, nes siūlo saugų identifikavimo būdą. Ši technologija užpildo atotrūkį tarp atsakingos gyvūnų augintinių nuosavybės ir šiuolaikinio patogumo.

Ar vis dar svarstote?

Šunų čipavimas yra daugiau nei tik procedūra – tai saugumo tinklas jūsų augintinio gerovei užtikrinti. Ši mažytė mikroschema gali turėti didžiulę reikšmę pasiklydus augintiniui. Taikydami šią technologiją žengsite aktyvų žingsnį, kad užtikrintumėte savo šuniuko saugumą ir laimę. Taigi, kam laukti? Prisijunkite prie tūkstančių augintinių savininkų, kurie jau pasinaudojo šiuo naujovišku sprendimu, ir leiskite savo šuniukui laisvai judėti žinodami, kad jis yra apsaugotas.