Press "Enter" to skip to content

Svarbi informacija renkantis droną sau

Svarbi informacija nusprendus įsigyti droną.

Šios vasaros trendas – dronai. Tai bepiločiai orlaiviai, kuriuos galite valdyti nuotolinio valdymo pultu. Galvojate apie dronų įsigijimą? Tuomet turėtumėte žinoti keletą dalykų. Kuriuos aptarsime šiandienos straipsnyje, tikimės, jog tai bus naudinga. Šis prietaisas gali būti puiki pramoga tiek Jums, tiek Jūsų šeimai. Tačiau labai svarbu – droną pasirinkti pagal paskirtį:

Dronų paskirtis, į ką atkreipti dėmesį?

  • Laisvalaikio praleidimui, puikiai tinka mėgėjiški dronai, ypač jei esate naujokas ir nežinote kaip valdyti. Jie puikiai tinka susipažinimui su dronų valdymu ir pačiu hobiu. O jei jį ir sugadinsite – nebus taip gaila, kadangi jie yra pigūs.
  • Profesionalūs dronai, yra skirti darbui. Dažniausiai tai fotografavimas ar filmavimas iš oro. Jie yra žymiai brangesni, tačiau turi daugiau įvairių funkcijų, geresnes kameras bei kitas funkcijas. Ypač svarbu žinoti, kad jie yra brangesni ir jiems skraidyti reikia daug daugiau patirties. Jie taip pat yra daug stabilesni ore ir turi geresnę įranga.

Taip pat dronai skiriasi pagal baterijos veikimo laiką ir gali nuskristi skirtingus atstumus, kol vėl reikės įkrauti.

Dronų kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų eurų, iki kelių tūkstančių. Prieš perkant svarbu apsvarstyti, kiek esate pasirengę išleisti dronui. Kiek vietos turite namuose jį laikyti. Profesionalūs dronai yra kur kas didesni, nei mėgėjiški.

Svarbus momentas, tai jog reikia perprasti patį drono valdymo principą, o tam reikia laiko. Netinkamai valdant orlaivį, galite atsitrenkti į kliūtį, ar dar blogiau jį paskandinti.

DJI dronai – aukščiausio lygio prietaisai , neįtikėtinai ilgas skrydžio laikas ir tolygus valdymas.

Tai yra savo klasės lyderiai, aukščiausias segmentas. Šie dronai yra skirti profesionalams. Išsamų jų funkcijų aprašymą galite rasti internete. Pavyzdžiui, svetainėje „DroneAcademy.lt” yra puikus vartotojo vadovas, kurį galite perskaityti prieš pirkdami. Taip pat galite pasilyginti skirtingų modelių kainas.

Profesionalaus drono kaina prasideda nuo 2000 eurų, pavyzdžiui DJI „Phantom 4 Pro” yra vienas populiariausių dronų rinkoje. Tai puikus pasirinkimas tiek profesionalams, tiek pradedantiesiems.

Prieš pirkdami droną įsitikinkite, kad žinote, kam norite jį naudoti. Jei ieškote tik žaisliuko paskraidyti po sodą, tuomet mėgėjiškas dronas, kurio kaina keliasdešimt eurų gali būti puiki pasirinkimas.