Press "Enter" to skip to content

Tinkamas šunų maistas – galimybė jiems būti sveikiems

Jeigu norite, kad Jūsų šuo būtų sveikas ir tuo pačiu gyventų daug metų – tokiu atveju reikia pasirūpinti, kad jis kasdien valgytų tik pačios geriausios kokybės maistelį, kuris yra kuriamas specialistų. Norime pabrėžti, kad maistas nuo stalo – nėra geras pasirinkimas, tai yra pavojus Jūsų gyvūno sveikatai.

Atskiro dėmesio vertas Acana maistas, kuris dažniausiai siejamas su kokybe bei įvardijamas kaip patikimas pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi, kad gyvūnas gautų visas jo kūnui reikalingas medžiagas, tačiau pačiam žmogui netektų gaminti skirtingų patiekalų.

Tiesa, Acana šunų maistas – viena iš galimybių. O ką dar reikia įvertinti renkantis maistą šuniui?

  • Sudėtis. Renkantis šunų maistą pirmiausia reikia skirti kuo daugiau dėmesio sudėčiai. Ypač tai turėtų daryti šie šeimininkai, kurie turi jautrius šunis, kuris turi daug alergijų. Dažniausiai tokio tipo šunims reikia vieno baltymo maistelio, kadangi jis gali nesukelti alergijos.
  • Tekstūra. Galima pirkti maistą, kuris yra sausas arba tokį, kuris yra pateiktas konservų pavidalu. Jeigu norite, kad jūsų šuo būtų laimingas – visada geriausia yra miksuoti. Rytais – vienas, o vakarais arba dar ir per pietus – kitas. Juk ir mums patinka, kai kasdien valgomas maistas yra įvairus, tiesa?
  • Skirtas alergiškiems. Pasikartosime, kad šiuo metu egzistuoja toks šunų maistas, kuris geriausiai atitinka jautrų skrandį turinčio šuns poreikius. Dažniausiai tam reikia tartis su veterinaru, kuris ir nurodo – koks maistas geriausiai tinka šuniui, kad jis būtų virškinamas kuo paprasčiau.
  • Renkantis maistą taip pat siūlome žiūrėti – koks kiekis yra parduodamas ir tuo pačiu kiek maistelio reikia duoti kasdien. Tai padeda kur kas paprasčiau įsivertinti – kokie kiekiai turi būti perkami savaitei.
  • Galiojimo laiko tarpas. Galiausiai, labai svarbu, kad naudojamas maistas būtų dar gelio galiojimo laiko tarpo. Taigi, kai siūloma akcija, reikia žiūrėti – kodėl.

Acana šunims tikrai yra geriausias pasirinkimas. Tačiau jeigu norite būti ramus, kad Jūsų pasirinktas maistas geriausiai atitinka konkretaus gyvūno poreikius – visada geriausia yra tartis su veterinarais, kurie detaliausiai išmano kiekvienos veislės poreikius.