Press "Enter" to skip to content

Tobula dovana kiekvienai progai

Kaip išrinkti tobulą dovaną kiekvienai progai?

Tai vienas dažniausiai „googlinamų“ klausimų prieš šventiniu laikotarpiu. Kuomet turime priimti sudėtingus sprendimus, kaip nustebinti ir ką padovanoti savo artimiesiems. Ypatingai sunku išrinkti dovaną žmonėms, kurie turi geresnę finansinę padėtį, tokie žmonės paprastai gali nusipirkti ką tik nori čia ir dabar.  Taip pat pasitaiko sunkumų, kuomet savo darbovietėje keičiatės Kalėdinėmis dovanėlėmis, burtų keliu ištraukto kolegos dar gerai nespėjote pažinti? Šiandien pasidalinsime patarimais kaip palengvinti šią „naštą“.

Dovanų kuponai – dovanokite emocijas

Dovanų kuponai internetu yra vienas populiariausių ir sprendimo būdų. Tai ypač aktualu tiems žmonėms, kurie gali sau leisti viską. Tokių žmonių su paprastomis dovanomis nustebinti sunku, tačiau gali pasirinkti dovaną – pramogų kuponą, kuriuos pasirinkti galite portale https://tobuladovana.lt, galėsite pasirinkti iš įvairių dovanų idėjų. Šis portalas gali Jums pateikti netradicinius, tačiau įsimintinus sprendimus dovanoms. Tad keletą jų norime pasidalinti su Jumis:

  • Jeigu Jūsų kolega, ar artimas žmogus yra vienišas, bijo užmegzti naujus santykius, galime pasiūlyti greituosius pasimatymus Vilniuje ir Kaune. Šios pramogos privalumas yra tai, jog per itin trumpą laiką galite susipažinti su daugybę skirtingų žmonių. Pradėsite geriau pažinti kitus žmones ir save patį. Galbūt rasite savo antrąją pusę. Šio tipo dovanos gali būti ne išmatuojamos pinigais. Tačiau patariame įsitikinti, ar žmogus nebus įsižeidęs gavęs tokią dovaną! Kuomet paliečiamos jautrios temos, asmuo gali per jautriai sureaguoti.
  • Jeigu norite padovanoti dovaną vyresnio amžiaus žmogui – puikus sprendimas šiaurietiško ėjimo pamokos. Jų metu išmokstami įgūdžiai kaip taisyklingai reikia atlikti ėjimą, patarimai kaip pasirinkti techniką.  Tai yra sportas, kardio pratimai, gryname ore. Juos atliekant teisingai gerinama fizinė būklė, organizmas gauna daugiau deguonies gryname ore. Dovanokite šią dovaną ir taip pagerinsite artimojo sveikatą.
  • Porelėms galima parinkti dovanų kuponą į restoraną, ar degustaciją. Gyvenant šiame įtemptame pasaulyje kartais tiek nedaug laiko skiriama vienas kitam. O kas  gali būti geriau, nei skanus maistas ir mylimojo žmogaus kompanija?
  • Ekstremalaus sporto entuziastams yra specialus pasiūlymas – jėgos aitvarai, slydlentės. Tai ekstremalios vandens pramogos, kurių metu išsiskiria adrenalinas. Rinkdamiesi šias pramogas privaloma gerai žinoti žmogų ar jis išdrįs jomis pasinaudoti. Jei manote, kad jam tai bus per daug ekstremalu, išeitis kitos vandens pramogos kaip irklentės.

Tikimės, jog straipsnis Jums patiko, ir pateikėme gerų minčių. Aprašėme Mums labiausiai patinkančias idėjas, tačiau ju yra dar daugiau TobulaDovana.lt tinklapyje, užeikite ir apsilankykite.