Press "Enter" to skip to content

TOP 5 stalo žaidimai vakarėliui

Stalo žaidimai – pramoga toli gražu ne tik vaikams. Kai kurie stalo žaidimai kurti būtent suaugusiems, tad tokius ir siūlome išbandyti, jeigu norite pikantiško vakaro. Žinoma, suaugusiems skirti stalo žaidimai – nebūtinai atviri ar erotiniai. Daugeliui taip pat patinka loginiai, skatinantys kūrybiškumą, lavinantys tam tikrus gebėjimus, pavyzdžiui, atmintį.

Jeigu šiuo metu ieškote originalaus žaidimo, kuris puikiai tinka vakarėliui – šis straipsnis yra kaip tik Jums. Aptarsime 5 žaidimus, kurie padarys vakarą kur kas įdomesniu.

Monopolis.

Galima drąsiai sakyti, kad Monopolis yra klasika. Atsiradęs dar 1930-ais metais Amerikoje – šiuo metu jis žinomas visame pasaulyje. Jo tikslas yra pašiepti kapitalizmo ydas, visgi, labiausiai mėgstamas dėl strategijų kūrimo, planavimo, galiausiai, konkuravimo. Esame tikri, kad daugelis jau yra žaidęs Monopolį, tačiau dar kartą – niekada nebus per daug.

Alias.

Tai bene labiausiai vakarėlių žaidimas – koks tik gali būti. Sukurtas XX amžiaus gale – jis vis dar laikomas klasika. Yra labai daug versijų, tad vakarėliui, žinoma, siūloma rinktis “Party Alias”. Šio žaidimo tikslas yra ne tik geriau laimėti, tačiau taip pat ir geriau pažinti savo partnerį. Ne veltui visada geriausia yra žaisti su tuo, kuris yra Jūsų artima siela.

Twister.

Nors nelabai galima tai vadinti stalo žaidimų, kadangi žaidžiama ant grindų, tačiau jis dažniausiai priskiriamas prie stalo žaidimų. Tai fizinius gebėjimus išbandantis žaidimas, kuris jau yra tapęs legenda. Sukurtas dar XX amžiaus 7-ajame dešimtmetyje JAV – šiuo metu žinomas visame pasaulyje. Žaidimo tikslas yra nenugriūti. Nors ir skamba paprastai, tačiau išties – viskas kur kas sudėtingiau.

Laivų mūšis.

Tiek mūsų tėveliai, tiek seneliai, mes patys – laivų mūšį puikiai žinome. Žinoma, kinta tik priemonės, kurios yra naudojamos žaidimo metu. Nugalėti konkurentus galima ne tik pačiam susistačius laivus ant popieriaus, tačiau ir įsigijus žaidimą, kuris jau būna sukurtas šaudymui. Tai – greitesnis ir paprastesnis būdas išbandyti savo sėkmę

Scrabble.

Tai Amerikoje vienas populiariausių žaidimų, kuris užkariauja ir lietuvių širdis. Svarbiausia, kad tai ne tik labai smagus laiko praleidimo būdas, tačiau taip pat ir galimybė išmokti naujų žodžių, paskatinti smegenis dirbti aktyviai kaip niekada. Šis kryžiažodžio tipo žaidimas – pramoga ir šeimai, ir draugų kompanijai.

Kai vakarėlis darosi liūdna – stalo žaidimai yra puikus pasirinkimas, kuris suteiks ne tik daug neatrastų akimirkų, tačiau ir padės geriau pažinti aplinkinius, draugus bei žaidžiant – megzti naujas pažintis.