Press "Enter" to skip to content

UV Lempos Funkcijos

Rinkdamiesi UV led lempa nagams, nežiūrėkite tik į gaminio išvaizdą. Atkreipkite dėmesį į smulkiausias detales, tarp kurių, žinoma, yra ir funkcinės savybės. Taip yra todėl, kad kai kurios iš šių funkcijų gali palengvinti jūsų darbą ir iš dalies išplėsti šio prietaiso galimybes. Įkvėpimo galite pasisemti iš toliau pateiktų punktų.

Judesio jutiklis – UV lempos viduje įmontuotas jutiklis rūpinasi automatiniu jos veikimu. Tai reiškia, kad nieko nereikia reguliuoti. Tiesiog įkiškite pirštus į UV lempą, kuri dėl jautrių judesio jutiklių iškart pradeda veikti.

Laikmatis – leidžia UV lempai automatiškai išsijungti įvairiais laiko intervalais, kai jos nenaudojate. Intervalo ilgis priklauso nuo įsigyto modelio, tačiau dažniausiai jis trunka iki 60 sekundžių.

Atspindintis paviršius – leidžia šviesai tolygiai pasiskirstyti po visą krosnies vidinį tūrį. Dėl to dažai daug greičiau sukietės.

Garsinis signalas – UV nagų lempa garsiniu signalu įspės, kad ji vis dar įjungta.

Ventiliatorius – UV lempoje įmontuotas ventiliatorius padeda nagų lakui greičiau išdžiūti.

Keičiamos liuminescencinės lempos – malonus kai kurių rinkinių priedas. Kartu su UV lempa gausite kelias papildomas atsargines UV lempas.

Balta šviesa – prabangesnių modelių privilegija. Balta šviesa palengvins jautrias akis ir UV lempa bus daug malonesnė.

Mažo kaitinimo režimas – specialus režimas, kai per pirmąsias 30 kietinimo sekundžių lempa veikia tik 20 % savo galios. Tuomet jo našumas nuolat didinamas. Ši savybė užtikrina, kad nagai neperkaistų, o tai pasireiškia nemaloniu deginimo pojūčiu.

Dvigubas galingumas – leidžia prailginti liuminescencinės šviesos trukmę, jei geliui kietėti reikia daugiau laiko.

Nepertraukiamas veikimas – šiuo atveju lempa šviečia tol, kol ją išjungiate rankiniu būdu. Ši funkcija puikiai tinka kartu su laikmačiu, kad nepamirštumėte laiku išjungti lempos.

Papildomai šlifuoklis

Nagų šlifuoklis, kitaip tariant, taip pat pjaustytuvas, pakeičia nagų pildyklę. Juo galite koreguoti nagų dugną, bet ypač pašalinti UV gelį. Šis prietaisas gali gerokai pagreitinti nagų modeliavimo darbus. Veikla, kuriai kitu atveju sugaištumėte visą valandą, sutrumpėja iki 15-20 minučių.

Prieš įsigydami nagų šlifuoklį, turite aiškiai žinoti, kaip dažnai ir kokiu tikslu jį naudosite. Pagal tai galite rinktis namuose naudojamus šlifuoklius ir profesionalius modelius.

Namuose naudojami nagų šlifuokliai yra silpnesnio galingumo (iki 35 W) ir tinka tik atsitiktiniam modeliavimui. Be to, jų nereikėtų laikyti pernelyg dulkėtoje aplinkoje, nes rasite daugybę įtrūkimų ir plyšių, kuriuos vėliau reikės kruopščiai išvalyti. Priešingu atveju kyla pavojus, kad variklis užsikurs.

Profesionalūs šlifuokliai – gerokai galingesni ir greitesni. Todėl jie naudojami nagų salonuose.