Press "Enter" to skip to content

Vaginalinių kamuoliukų pasirinkimas: ABC

Rasti tokius vaginalinius kamuoliukus, kurie Jums kelia pačias geriausias emocijas, bus kur kas paprasčiau tokiu atveju, kai paieškos bus vykdomos su vadybininkais, kurie jais prekiauja. Kadangi šiuo metu dažniausiai tokie sekso žaislai yra perkami internetu – tai padeda sutaupyti daug laiko ir kur kas paprasčiau rasti tai, ko ieškote.

Tiesa, vaginaliniai kamuoliukai yra tokie įvairūs, kad paieškos bus greitesnės įsivertinus savo poreikius. Kelis esminius rodiklius, kurie dažniausiai pagreitina paieškas, pateiksime žemiau.

  • Kokio dydžio vaginaliniai kamuoliukai labiausiai tinka? Atsakyti sunku. Tačiau tikrai kur kas geriau pradėti nuo mažesnių, kad paskui nebūtų per daug nemalonaus potyrio. Natūralu, kad prie didesnių dažniausiai priprantama eigoje.
  • Vienas svarbiausių aspektų renkantis bet kokius sekso žaisliukus yra forma. Lygiai taip pat ir vaginaliniai kamuoliukai kinta ja. Nuo dažniausiai siūlomų apvalių iki pailgų ir tuo pačiu vingiuotų, kurie gali masturbacijos metu suteikti dar daugiau malonumo. Svarbu, kad dėl patrauklios kainos šiuo metu yra gana paprasta ir patogu išbandyti kelis variantus, kol rasite sau tinkamą.
  • Nuotolinis valdymas. Kai kurioms patinka tokie kamuoliukai, kurie vibruoja ir tuo pačiu jie gali būti valdomi nuotoliniu būdu. Žinoma, tai suteiks kuo daugiau gerų emocijų ir tuo pačiu kuo daugiau gerų patirčių, kurios tik kyla ir kurios tik gali būti.
  • Medžiaga. Dažniausiai rinkoje siūlomi silikoniniai, tačiau šiuo metu variantų galima rasti tikrai labai daug. Siūlome išbandyti kuo daugiau, kol įsigysite tokius, kurie Jums labiausiai tinka.
  • Galiausiai, klasika vadinai du sujungti silikoniniai kamuoliukai tikrai nėra viskas, ko reikia ir tuo pačiu ką galima išbandyti. Yra ir su vienu, ir su keliais. O dažniausiai tik bandymo metu pavyko suprasti – kurie Jums labiausiai tinka, patinka ir kuriuos norisi išbandyti.

Išbandyti naujus dalykus visada verta. Juk tai gali padėti atrasti Jums pačiai savyje tokias emocijas, kurios neatrodė jums pažįstamos. O visi sekso žaislai yra geras pasirinkimas, kadangi jie suteikia daugiau malonumo. O juk per daug gerų emocijų nebūna, tiesa?