Press "Enter" to skip to content

Vaizdo registratoriai nepamainomi prietaisai eismo įvykiuose

Kad galėtume įrodyti tam tikrus dalykus, neužteks vien tik žodinio ar raštiško paaiškinimo. Įvairiose situacijose reikalingi fakto įrodymai garsiniu ar vaizdiniu pavidalu. Neretai konfliktai kyla atsitikus eismo įvykiui, tuomet kiekviena pusė dažniausiai neigia savo kaltę ir bando išvengti kilusios atsakomybės. Tad, kad lengviau būtų išspręsti šiuos konfliktus, neretai į pagalbą pasitelkiami vaizdo registratoriai. Jų pagalba visi nesusipratimai gali būti išspręsti greitai ir be didelių ginčų.

Kas yra vaizdo registratorius?

Juos galima apibūdinti kaip prietaisus, kurie primontuoti automobiliuose, kad būtų stebimas veiksmas, kuris vyksta aplink ar netoli automobilį. Neretai tokia vaizdo medžiaga gali įrodyti tam tikrus faktus, jei įvykus įvykiui aplink nebuvo liudininkų, kurie gali patvirtinti ar paneigti įvykusius faktus. Toks prietaisas gali fiksuoti ir kitų automobilių sukeltas avarijas, netinkamą vairavimą ar praeinančio žmogaus padarytą nusižengimą. Tad toks registratorius yra rekomenduojamas kiekviename automobilyje, kuris kiekvieną dieną daug laiko praleidžia eismo sūkuryje, o ypač, didžiuosiuose miestuose, kur eismas ir žmonių skaičius yra labai didelis.

Vaizdo registratoriaus privalumai

Pateikiame sąrašą, kodėl vaizdo registratorius turėtų būti kiekviename automobilyje:

 1. Apsauga nuo praeivių padarytos žalos;
 2. Nepertraukiamas vaizdo bei garso įrašymas;
 3. Eismo įvykio metu užfiksuota medžiaga gali būti panaudota kaip neginčijamas faktas;
 4. Galimybė daryti nuotraukas;
 5. Nesudėtingas pritvirtinimas prie priekinio automobilio lango;
 6. Paprastas naudojimasis;
 7. Fiksuojama aplinka, dėl kurios gali įvykti transporto priemonės pažeidimai, kaip pavyzdys, duobėtas kelias.
 8. Transporto priemonės greičio, laiko, vietos bei datos fiksavimas;
 9. Automatiškai įsijungia, kai yra gaunama energija.

Kaip išsirinkti vaizdo registratorių?

Pateikiame patarimus, į kuriuos verta atkreipti dėmesį, jei norite įsigyti šį prietaisą:

 1. Filmavimo raiška ir skaidrumas;
 2. Objektyvo lęšio tipas;
 3. Objektyvo diafragma;
 4. Naktinis režimas;
 5. Įrašų medžiagos apsauga;
 6. Jungimo funkcijos;
 7. Papildomos funkcijos.

Kodėl verta įsigyti vaizdo registratorių?

Tai yra laisvų rankų įranga, kuri nepertraukiamai fiksuoja vaizdą. Ne visada spėsime išsitraukti telefoną ar kitą priemonę, kuri galės užfiksuoti tam tikrą vaizdą. Tad jo pagalba galėsite išspręsti kilusius ginčus, kurie įvyko vaizdo stebėjimo kameros akiratyje. Tad tokias kameras galite įsigyti internetinėje parduotuvėje parkavimosistema.lt , kurioje platus pasirinkimas leis rinktis iš daugybės modelių. Prieinamos kainos ir dar papildomai taikomos nuolaidos pradžiugins kiekvieno kliento piniginę. Tad jei norite apsaugoti savo automobilį ir be vargo įrodyti kaltės nebuvimą, toks registratorius privalo būti kiekviename eisme dalyvaujančiame automobilyje.