Press "Enter" to skip to content

Vestuvių fotografas ar video operatorius?

 

Kiekvienos vestuvės  yra ypatingos. Norisi, kad kiekviena praleista akimirka būtų tobula. O kad visas nepriekaištingas akimirkas prisiminti ir įamžinti reikalingas vestuvių fotografas arba video operatorius. Neretai vestuvėse juos abu samdo iš karto, kad visos akimirkos būtų įamžintos. Tad šiame straipsnyje plačiau pakalbėsime apie fotografus ir operatorius.

Kas geriau: vestuvių fotografas ar video operatorius?

Nuspręsti, kas yra geriau gali tik patys jaunieji. Labai sunku įvertinti, nes jų darbas yra skirtingas. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad jie tik visą dieną praleidžia su jaunaisiais ir bando pagauti tos dienos gražiausias akimirkas. Tačiau jų darbas yra labai skirtingas ir reikalaujantis tam tikrų įgūdžių. Vestuvių fotografas gali įamžinti tam tikrą sekundę įvykstančią laimės, džiaugsmo ar ramybės akimirką, o video operatorius gali užfiksuoti ilgesnę to momento akimirką. Vestuvių fotografas gali užfiksuoti tokias akimirkas, kurias galima įrėminti ir džiaugtis kai tik akis užkliūna už nuotraukos. Video operatoriaus darbo dažniausiai nematysime kiekvieną dieną. Jo sukurtą filmą galima žiūrėti tam tikromis progomis ar tiesiog norint prisiminti vestuves. Tad iš vienos pusės jų darbas gali pasirodyti vienodas, bet pasigilinus ir įvertinus visus aspektus, galima matyti, kad jų darbas ir darbo rezultatai yra visiškai skirtingi ir tik patys jaunieji turėtų nuspręsti, kokių paslaugų jiems reikia.

Kurias paslaugas reikėtų pasirinkti vestuvėms?

Pirmiausia reikėtų atsižvelgti į tai, kokios bus jūsų vestuvės. Ar tai bus didelė šventė ar ne. Jei vestuvėse dalyvaus tik keli svečiai ir šventė bus kukli, tai yra tik vakarienė restorane, tuomet galbūt video operatorius jums nėra reikalingas, galite samdyti tik fotografą. Na, o jei jūsų šventė didelė, ją rengsite kelias dienas, esate suplanavę daug ir įdomių pramogų, tuomet tiek video operatorius, tiek vestuvių fotografas yra reikalingas. Jie įamžins šventę ir suteiks visą gyvenimą lydinčius įspūdžius. Žinoma, rengiant šventę reikia atsižvelgti ir į planuojamą biudžetą. Kaip žinia, tikrai gero ir profesionalaus meistro paslaugos kainuoja. Tad, kurias paslaugas reikėtų pasirinkti, turėtų nuspręsti jaunieji.

Kaip išsirinkti gerą vestuvių fotografą ir video operatorių?

Kiekvienas žino, kad geriausia fotografą ar operatorių ieškoti internete. Neretai vestuvių fotografai ten pateikia savo darbus, kitų žmonių atsiliepimus, pateikia darbo patirtį ar turimus sertifikatus. Tas pats yra ir su video operatoriais. Visą informaciją apie juos galite rasti internete. Tad patys žinokite, ko norite, sudėkite visus pliusus ir minusus ant pasirinktų kandidatų ir taip išsirinksite sau pačius geriausius.