Laisvalaikis

Video audio skaitmeninimas – puikus būdas atnaujinti prisiminimus

Tikriausiai kiekvienas prisimename senus laikus, kuomet įvairios šventės buvo filmuojamos su gan nemažomis kameromis, akimirkos buvo įamžintos su juostiniais fotoparatais, o muzikos tekdavo klausytis į magnetofoną įdėjus kasetę. Pagalvojant apie tokius laikus, ne vieną užplūsta nostalgija. Tikriausiai kažkur giliai stalčiuose ši medžiaga guli, tačiau jos neįmanoma peržiūrėti, nes šiuolaikinė įranga tam nėra sukurta. Tačiau yra viena išeitis, tai yra kreiptis į www.videoaudioskaitmeninimas.lt , kad būtų galima atnaujinti prisiminimus.

Galima medžiagą perkelti iš beveik visų senų įrenginių

Kreipiantis į šią įmonę, galėsite visą seną medžiagą pamatyti per šių laikų įrenginius, kurie nėra pritaikyti žiūrėti kelių dešimtmečių padarytų nuotraukų ar vaizdo medžiagų. Tad jei namuose turite senų video kasečių, kino juostų, garso juostų, jas galite perduoti šiai įmonei, o ji padarys taip, kad visa tai galėsite matyti per kompiuterį, televizorių ar kitą panašų įrenginį. Taip pat jie gali atlikti ir fotonuotraukų skenavimą ar skaidrių skenavimą. Ne bėda, jeigu seni prietaisai yra šiek tiek sulūžę arba suskilę. Aukštos kvalifikacijos specialistai galės pagelbėti tokioje situacijoje ir atlikti reikiamus darbus, kurie padėtų atkurti senesnius failus ir juos perkelti į šių laikų atmintines.

Sena medžiaga gali būti puiki dovana

Tikriausiai senesnės kartos žmonės net nesusimąsto, kad jų jaunystėje darytas nuotraukas ar vaizdo medžiagą galima atkurti ir viską pamatyti per šių laikų naujausias technologijas. Tad jei dar turite senelius ir jie švenčia savo vestuvių metines ar kitą svarbią šventę, tai gali būti viena iš dovanų, kurią įteiksite šią ypatingą dieną. Tikriausiai jiems tai bus viena geriausių ir įsimintiniausių dovanų, kurias galėjo gauti. Jie galės sugrįžti į tuos laikus, prisiminti viską, kas buvo maloniausia. O svarbiausia, kad visa tai galės peržiūrėti ne kartą. Taip pat galima ne tik nuotraukas ar vaizdo medžiagą perkelti į norimas atmintines, bet taip pat galima atkurti ir muziką, ji taip pat gali būti kaip dovana, per kurią galima sukurti šokį ar atlikti kitokį pasirodymą. Ir tokiam tikslui įgyvendinti užtenka tik dviejų dalykų, tai yra turėti seną medžiagą ir kreiptis į mūsų minėtus video audio skaitmeninimo specialistus.

Kiek kainuoja tokios paslaugos?

Kainos dažniausiai priklauso nuo to, kokia paslauga yra reikalinga. Jeigu norima perkelti vaizdo įrašą, kaina bus vienokia, o jei norima atkurti nuotraukas – vėlgi kaina bus kitokia. Tad konkrečią sumą bus galima matyti tik tada, kai bus parodyta medžiaga, pasakyta, ko tikimasi.