Laisvalaikis

Žvejybos aprangos pasirinkimas pagal sezoną:

Tinkama apranga žvejybai

Išsiruošiant į žvejybą ne tik svarbu, kokią meškerę, kabliuką ar masalą pasiimti, bet ne ką svarbiau yra ir tinkamai apsirengti. Tinkama apranga žvejybai leis ilgesnį laiką praleisti gaudant žuvį ir jaustis komfortiškai. Tad kokia turi būti žvejo tinkama apranga, tiek vasaros, tiek žiemos sezonu, kad nebūtų šalta net ir šalčiausiu laiku ir kur galima įsigyti tinkamą aprangą, skirta žvejui?

Apranga šiltuoju metu sezonu

Kadangi vasarą nereikia per daug rūpintis savo apranga vykstant žvejoti, bet į kai kuriuos dalykus verta atkreipti dėmesį. Vienas iš tokių yra kepurė ar skrybėlė. Šviečiant ryškiai saulei, nuo jos spindulių reikėtų apsisaugoti, kad nebūtų gautas saulės smūgis, tad visada vykstant į žvejybą būtina su savimi turėti galvos apdangalą. Kitas svarbus dalykas, kad per daug nenudegti saulėje yra turėti ir ilgesnius drabužius, kurie paslėptų kūną nuo saulės spindulių, jei nepavyktų rasti pavėsio. Taip pat galima turėti ir papildomus drabužius, jei netyčia jie sušlaptų. Be to, vasarą labai naudinga turėti liemenę, kurioje prisiūtos smulkios kišenės susidėti įvairiems daiktams. Tai yra labai patogu, nes smulkūs daiktai visada yra po ranka. Vasarą taip pat gali praversti ir ilgi guminiai batai, jei reikės bristi į vandenį.

Apranga šaltuoju metu sezonu

Šiuo sezonu, apranga yra ypač aktuali. Labai svarbu kuo ilgiau išsaugoti kūno šilumą ir, žinoma, kad nenušaltų galūnės. Tad reikėtų pasirūpinti termo rūbais, kurie nepraleidžia drėgmės ir šalčio. Taip pat labai svarbu tinkamai apsaugoti pėdas. Tad rekomenduojama rinktis termo kojines, kurios išlaiko šilumą ir neleidžia joms prakaituoti ir šiltus batus. Batų padas turėtų būti storesnis, kad nesiskverbtų šaltis. Bet to, jie turėtų būti laisvesni ir neaptempti kojos, tuomet ji ne taip greitai sušals. Kitas reikšmingas daiktas yra pirštinės. Jos taip pat turėtų būti storos ir nepraleisti drėgmės ir šalčio. Jei pirštinės sušlapo ir jaučiama drėgmė, jas reikėtų pasikeisti. Na ir žinoma, ne ką mažiau svarbi yra kepurė. Ji taip pat turi būti kaip įmanoma šiltesnė.

Kur įsigyti žvejui tinkamus rūbus?

Apsipirkti galite internetinėje parduotuvėje www.zvejojam.lt . Čia galėsite rinktis iš šiltų kepurių bei liemenių, kurios turi begalės kišenėlių, į kurias galėsite susidėti pačius smulkiausius žvejybos daiktus ir jie visada bus po ranka. Apsiperkant šioje internetinėje parduotuvėje būsite garantuoti prekių kokybe, kurios siūlomos už prieinamas