Press "Enter" to skip to content

Į ką verta atkreipti dėmesį perkant keliones kelionių agentūroje?

Keliauti į naujas šalis ir miestus yra nuostabus dalykas. Poilsis būtinas kiekvirnam. Kad nelaimės nesugadintų malonumo, verta atsakingai rinktis kelionių agentūrą. Žemiau skaitykite, į kuriuos esminius kriterijus reikia atkreipti dėmesį.

  1. Pasirinkite gerai atrodančias ir žinomas kelionių agentūras

Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į išorinius kokybiškos įmonės požymius. Svarbus atspirties taškas turėtų būti graži ir funkcionali svetainė. Peržiūrėję svetainę, patikrinkite socialinius tinklus ir raskite viešų atsiliepimų, kad įsitikintumėte, jog šis šaltinis yra patikimas. Taip pat atkreipkite dėmesį į įmonės istoriją. Patyrusios agentūros greičiausiai turi didelę partnerių bazę, kuri leidžia dirbti net ir sudėtingomis sąlygomis.

  1. Nuspręskite dėl krypties

Dideli paslaugų teikėjai paprastai parduoda keliones į įvairias vietas. Tačiau kartais mažos firmos siūlo palankesnes sąlygas ir patrauklesnius maršrutus. Todėl apsispręskite, kur norite vykti, ir ieškokite specializuotos kelionių agentūros Bulgarijai, Turkijai, Kinijai, Peru ir pan. Rinkdamiesi kompaniją atsižvelkite į savo kelionės stilių. Jei mėgstate degintis paplūdimyje ir gerti kokteilius, vargu ar jums tiks pėsčiųjų žygius į kalnus parduodantis paslaugų teikėjas.

  1. Patikrinkite galimas paslaugas

Patikrinkite, kokias paslaugas siūlo agentūra, kad jūsų kelionė vyktų sklandžiai. Sužinokite, ar ji organizuoja viešbučių, vietinio transporto ar muziejų rezervacijas ir pan. Be to, bus reikalinga pasidomėti, kokią pagalbą jums suteiks įmonė nelaimės atveju. Kai esate užsienyje, bet koks incidentas gali sukelti nerimą. Gerai, jei skubiais klausimais į agentūros atstovą galima kreiptis net po darbo valandų.

  1. Klauskite draugų patarimo

Jei turite draugų ar kolegų, kurie pasinaudojo kelionių firmos paslaugomis ir liko patenkinti, galite apsvarstyti tą patį variantą. Jie gali dalytis „vidine“ informacija ir papasakoti apie darbo su įmone privalumus ir trūkumus. Žinoma, neturėtumėte visiškai pasikliauti tokiomis rekomendacijomis, o priimti jas kaip patarimą.

  1. Patikrinkite visus dokumentus

Priklausomai nuo įmonės specifikos ir jūsų regiono, reikalingų leidimų ir kitų svarbių dokumentų sąrašas gali skirtis. Išsiaiškinkite, kurie iš jų yra būtini jūsų šalyje, ir paprašykite agentūros juos jums suteikti. Į sąrašą gali būti įtraukta:

Licencija verslui vykdyti;

Sutartis dėl paslaugų teikimo;

Finansinė garantija;

Pinigų grąžinimo politika ir kt.

Jei viskas jums tinka ir esate pasirengęs sudaryti sutartį su pasirinkta įmone, būtinai išsaugokite kvitus iki paslaugos pabaigos.