Press "Enter" to skip to content

Influx.lt moko, kaip susikurti ryškų akių pravedimą akių šešėliais

Influx.lt moko, kaip susikurti ryškų akių pravedimą akių šešėliais

Šiais laikais akių pieštukai parduodami beveik visų spalvų ir atspalvių. Vis dėlto ne kiekvienas produktas gali pasiūlyti turtingą pigmentaciją ir (arba) ilgalaikę išliekamąją galią – tai taip pat suprantama, jei mėgstate išskirtinę makiažo išvaizdą, bet negalite apsispręsti, ar reikia pirkti tam tikras spalvas. Laimei, galite paversti savo mėgstamus akių šešėlius į… spalvotus akių pravedimus, kuriuos gali atlikti pieštukai – tereikia pasirinkti norimą galutinį vaizdą, kad nustatytumėte, kuris aplikavimo būdas jums tinkamiausias. Nesvarbu, ar tikitės sukurti griežtas, ryškias linijas, ar labiau neryškų pravedimą, makiažo meistrai, įvaldę šias technikas, dalijasi visais patarimais. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte viską apie tai, kaip pasidaryti akių  pravedimą su akių šešėliais – moko grožio blogas Influx.lt

Griežtos linijos

Jei jūsų tikslas yra imituoti itin tikslaus gelio ar skysto lainerio išvaizdą, MAC Cosmetics vyresnioji vizažistė Keri Blair sako, kad viskas priklauso nuo jūsų pasirinkto įrankio. „Norint tvirtas, aiškiai nubrėžtos linijai, aš rekomenduoju nedidelį, griežtą kampą turintį šepetėlį, kad būtų galima tiksliai kontroliuoti vietą ir dengimą“, – sako ji.

1 veiksmas: pasirinkite spalvą. Norint pasiekti geriausių rezultatų, Blair rekomenduoja rinktis matinius arba intensyviai pigmentuotus akių šešėlius.

2 veiksmas: aplikuokite šešėlį palei blakstienų liniją. „Naudokite ilgesnę šepečio plaukelių pusę, kad nubrėžtumėte savo liniją – beveik panašiai, kaip naudojant peilį duonai pjaustyti“, – nurodo ji. „Naudokite štampuojančius judesius, kad gautumėte didžiausią intensyvumą.

3 veiksmas: brūkštelėkite, kad poveikis būtų didesnis. Įžymybių makiažo meistrė Nydia Figueroa rekomenduoja tą pačią techniką griežtoms šešėlių linijoms, tačiau ji taip pat siūlo tą liniją padaryti kaip sparną. „Tada galite pasiimti makiažo valiklį ir su ausų krapštuku sukurti griežtą liniją.“- priduria ji.

Drėgnas naudojimas

Nemėgstate nubyrėjusių ar neryškių sausų akių šešėlių? Blair sako, kad pasirinkto šešėlio sumaišymas su drėkinamuoju ar fiksuojančiu purškikliu  gali padėti sukurti labai intensyvią pravedimo alternatyvą.

Tikiesi gerai išsilaikančio pravedimo? Blair sako, kad reikia pasirinkti tam tikrą maišymo terpę. „MAC Eyeliner Mixing Medium yra labai ilgai besilaikantis skaidrus gelis, sukurtas būtent šiam tikslui, todėl vizažistai ar makiažo entuziastai gali sukurti pasirinktinius akių pravedimus“, – sako ji. „Tiesiog atminkite, kad kuo daugiau drėgmės ar maišymo terpės naudosite, tuo praskiestas bus rezultatas – tam gali prireikti šiek tiek praktikos, tačiau rezultatai suteiks daug įdomių ir spalvingų variantų.