Namai ir interjeras, Patarimų rubrika

Kaip rūpintis indukcine kaitlente?

Kaip rūpintis indukcine kaitlente?

Indukcinė kaitlentė dar visai nesenai atsirado mūsų buitinės technikos rinkoje ir jau keletą metų skinasi populiarumo viršūnes. Žmonės labai pamėgo šią kaitlenčių rūšį, nes jos labai lengvai prižiūrimos. Jų paviršius pagamintas iš stiklo keramikos, kuri pasižymi, kad ant jos nesikaupia nešvarumai ir purvas. Visi labai įvertino jos šį pagrindinį išskirtinumą, ir pamažu visi ėmė pirkti šias kaitlentes norėdami atsinaujinti savo virtuvės buitinę techniką.

Tačiau jei šios kaitlentės paprasčiau prižiūrimos, dar nereiškia, kad jų visai nereikia valyti. Jos kaip ir kiti buities prietaisai turi joms skirtas valymo priemones. Šios priemonės pasižymi tam tikromis savybėmis, kurios neleidžia sugadinti ir subraižyti indukcinių kaitlenčių.

            Norėdami tinkamai prižiūrėti savo namuose įsigyta indukcine kaitlente, turite nepamiršti naudotis keletą taisyklių:

  1. Niekada nepamirškite ir įsitikinkite, kad kaitlentės paviršius sausas ir švarus prieš įjungiant ją naudojimui.
  2. Puodai ir keptuvės, kuriuos ruošiatės naudoti ant kaitlentės turi būti sausi ir švarūs.
  3. Jie gaminant maistą užtiško vandens ar maisto likučių, nuvalykite juos sausu skudurėliu, taip išvengsite maisto prilipimo, o gal net nemalonaus kvapo jam pastovėjus ant indukcinės kaitlentės.
  4. Ruošiantis nublizginti Jūsų indukcinę kaitlentę, įsitikinkite, kad ji jau atvėsus po Jūsų maisto ruošos.
  5. Labai atsargiai elkitės su medžiagomis, kurios besilydant turi tąsumo ir lipnumo, tokios, kaip cukrus, plastmasė ir t.t. Nutikus nelaimei ir išsilydžius, siūlom pasinaudoti specialiu grandikliu ir kuo skubiau pašalinti visą lydinį nuo paviršiaus.
  6. Nevalykite kaitlentės su indų plovimo kempinėle, nes jos paviršius šiurkštus ir gali subraižyti indukcinės kaitlentės paviršių.
  7. Na, ir paskutinė, tačiau ne mažiau svarbi taisyklė, naudoti tik šiai kaitlentei skirtas priemones.

Ruošiantis atsinaujinti savo virtuvę ir įsigyti indukcinę kaitlentę, prieš renkantis ją ir skaitant internetiniuose forumuose, ką ir kokias funkcijas daro vieno ar kito gamintojo indukcinė kaitlentė, nepamirškime pasiskaityti ir kokiomis priemonėmis ji prižiūrima ir valoma. Taip, besirūpindami savo šiuo daiktu, galėsite jį išlaikyti ilgai švarų ir jis vis stebins Jus ir Jūsų draugus, bei svečius nepriekaištinga švara.