Press "Enter" to skip to content

Kuo Jūsų organizmui naudingos baidarės ir kada verta rinktis baidarių nuoma su sodyba?

Kai žmonės sako, kad plaukimas baidarėmis naudingas kūnui ir sielai, jie tikrai nemeluoja. Baidarės yra gana nebrangi, bet labai maloni pramoga, kuri puikiai tiks ir poros romantiškai išvykai, ir bendraklasių susitikimui, ir darbo savaitgaliniam vakarėliui. Kokiais privalumais džiugina baidarės ir kuo pasižymi baidarių nuoma su sodyba?

Ar tikrai verta išmėginti baidares?

Plaukimas baidarėmis yra populiarus vandens sportas įvairaus amžiaus žmonėms. Baidarių yra įvairių, įskaitant pramogines, žvejybines, vandens pramogas, turistines ir sėdinčias ant viršaus. Kartu su baidarėmis solo galite naudoti ir tandeminę baidarę, kurioje telpa du žmonės. Baidarės yra specialiai sukurtos tokiai veiklai vandenyje, kurios norite užsiimti: nuo tylaus irklavimo kokia nors Aukštaitijos ar kito regiono upe iki sudėtingų slenksčių.

Tuo tarpu baidarių nuoma su sodyba užtikrina, kad ir po plaukimo su bičiuliais galėsite puikiai praleisti laiką, kartu atsigauti ir papramogauti.

Neginčijama fizinė nauda

Plaukimas baidarėmis ir baidarių nuoma su sodyba yra ne tik yra linksmas ir malonus užsiėmimas, bet ir turi daug naudos sveikatai ir fizinei veiklai.

  1. Baidarės gali padėti numesti svorio

Vienas obuolys per dieną gali atstumti gydytoją, bet, pasirodo, gali ir plaukimas baidarėmis. Plaukimas baidarėmis gali sudeginti iki 500 kalorijų per valandą, jei irkluojate vidutiniu 5 mylių per valandą greičiu. Be to, smagiau 60 minučių būti ant vandens, nei užstrigti viduje ant bėgimo takelio ar aerobinio treniruoklio. Jei popietę praleisite plaukiodami baidarėmis, pvz., vaizdingoje ir naudingoje baidarių kelionėje galite sudeginti daugiau nei 1500 kalorijų.

  1. Baidarės sustiprina viršutinę kūno dalį

Irklavimas yra puiki viršutinės kūno dalies treniruotė, kuri gali pagerinti viršutinės kūno dalies jėgą ir raumenų tonusą. Nors pirmiausia pasikliaujate rankomis, kad stumtumėte save per vandenį, netyčia naudojate ir aplinkinius raumenis, įskaitant pečių, krūtinės ir nugaros raumenis. Kuo daugiau irkluojate, tuo daugiau naudojate tuos raumenis ir sukuriate raumenų tonusą bei jėgą.

  1. Stipresnės kojos

Nors plaukimą baidarėmis galite laikyti viršutinės kūno dalies veikla, tai taip pat gali padėti lavinti kojų tonusą. Kojų raumenis taip pat naudojate plaukdami baidarėmis, ypač balansuodami arba kai reikia manevruoti ir keisti kryptį. Laikui bėgant šie raumenys taip pat taps tvirti, kai pradėsite daugiau irkluoti.

Baidarės ir baidarių nuoma su sodyba yra ekonomiška pramoga visai šeimai. Įsitikinkite tuo ir Jūs!