Press "Enter" to skip to content

Patarimai kaip gauti naujų klientų internete

Pasaulyje vis daugiau paslaugų bei parduotuvių tampa pasiekiamos internetu. Galime teigti, jog tam didelės įtakos turėjo pandemija ir COVID viruso plėtimasis. Taip pat pasikeitė ir verslo aplinka, ne visi sugebėjo prisitaikyti ir išlikti, tačiau tuo pat metu atsirado ir naujų žaidėjų rinkoje. Galime teigti, jog tai yra natūrali atranka kaip gamtoje. Tad natūraliai kyla klausimas, kaip pasiekti potencialius klientus internete, kokie interneto kanalai teikia daugiausiai naudos. Apie tai ir pasikalbėsime šiame straipsnyje, tikimės, jog tai Jums bus naudinga.

Pagrindiniai interneto kanalai, kuriuos vertėtų fokusuotis

  • Facebook grupės ir reklama. Sutiksite, jog socialinių tinklų vartotojų skaičius kyla su lyg kiekviena diena, ten galime rasti beveik visus savo pažystamus. Taip pat galite naudotis ir facebook reklama, kuri yra mokama. Kurios pagalba galite nusistatyti tikslinį savo klientą. Kaip pavyzdys prekiaujate automobilių dalimis, natūralu, jog jūsų auditorija daugiausiai bus 20+ metų vyrai, kurie rūpinasi savo, ar savo šeimos automobiliais, tuo domisi.  Čia galite pasireklamuoti tiek entuziastų nišinėse grupėse parduodant savo prekes, tiek rasti naudingų patarimų ir prekių geriausia kaina.
  • Paieškų sistemos – Google. Tai vienas iš populiariausių metodų pasiekti savo klientus, tai yra žymiai platesnis paieškomumas nei socialiniuose tinkluose apie tai norime pakalbėti plačiau. Galite rinktis tarp dviejų reklamos variantų. Mokamos Adsense reklamos, kurią galite nusistatyti panašiai kaip facebook, arba mėginti iškilti natūraliai, organinėje paieškoje. Antras būdas yra efektyvesnis, tačiau reikia įdėti daug darbo į svetainę, jos greitį, turinį bei gauti išorinių nuorodų iš kitų portalų. Pradžioje sukurti unikalų ir vartotojams įdomų turinį kainuoja daug laiko ir pinigų, tačiau su laiku šios investicijos atsiperka, kadangi patalpinti tekstai išlieka visam laikui.

Patarimai kaip kokybiškai pasiruošti tekstus internetui

  • Sukurkite vartotojams aktualų, įdomų turinį. Daug dėmesio skirkite kokybei ir iliustracijoms. Tai yra tinklapio atspindys, kuris padeda indeksuotis paieškoje. Vidiniai tekstai turėtų būti 500-1500 žodžių ilgio, jei norite išgauti maksimalų rezultatą.
  • Kalbant apie išorines nuorodas, minimalus teksto reikalavimas yra 300 žodžių, tačiau taip pat turite akcentuotis į kokybę, jeigu norite, jog kitur patalpintas tekstas taip pat atneštų klientų iš organinės paieškos. Kruopščiai atsirinkite svetaines, į kurias talpinate turinį. Priešingu atveju, kokybiškai parašytas tekstas bus bevertis, svetainėje kurioje nėra jokių atgalinių nuorodų, ar gero reitingo rodiklių. Tai yra vienas svarbiausių aspektų.