Press "Enter" to skip to content

Prabangūs automobilio kvapai iš Italijos

Prabanga išsiskiriančios prekės, visada turi savo pirkėjų ratą. Prabanga spinduliuojančios prekės itin dažnai yra vertinamos dėl savo aukštos kokybės ir patvarumo. Kartais taupydami, žmonės nesutaupo, kadangi nepatvarus ar nekokybiškas daiktas ar prekė neatitarnauja, tiek kiek to norėtųsi. Panaši situacija ir prabangiais automobilio kvapais. Aukštesnė rinkos kaina Jums leidžia rinktis ne tik iš kokybiškų ir savo vardą žinomų automobilio kvapų, bet ir iki tol neužuostais ir ilgalaikiais aromatais.

Salimbeni automobilio kvapai

Salimbeni itališkas kvapas nepalieka abejingų net ir išrankiausiems kvapų mėgėjams. Šie prabangūs auto kvapai žavi ne tik savo išvaizda bei kokybišku laikikliu, bet ir svaiginančiais, gal net tobulais kvapais. Salimbeni prekės ženklas dar mažai, kam žinomas, kadangi Lietuvos rinkoje šio gamintojo kvapai atsirado visai neseniai. Italijoje, gerai žinomo dizainerio pagamintas auto kvapo dizainas, leidžia rinktis iš skirtingų spalvų, o intensyvus kvapas, nepalieka abejingų. Salimbeni automobilio kvapai laikosi mažiausiai 30 dienų, o pasibaigus kvapuko skleidžiančiam aromatui, galima įsigyti kvapo papildymą už itin palankią kainą. Mėgstantiems auto kvapus, kurie tvirtinasi oro angoje – puikus pasirinkimas iš Italijos.

Mr&Mrs Fragrance auto kvapai

Didesnį žinomumą turintis Italijos prekės ženklas, prekiaujantis ne tik namų kvapais, įvairiais pakabukais, bet ir prabangiais automobilio kvapukais. Nuolatos atnaujinamos kvapų kolekcijos ir automobilio kvapų išvaizdos stebina net ir didžiausius automobilio kvapų gamintojus. Mr&Mrs Fragrance automobilio kvepalai sukurti tiek vyrams, tiek ir moterims. Kvapai iš Italijos garsėja savo unikaliu dizainu, o aukštos kokybės kvapai, leidžia mėgautis ilgalaikiais aromatais. Skirtingai nei minėti Salimbeni kvapų gamintojai, Mr&Mrs Fragrance leidžia pirkėjui išsirinkti ir iš mažesnę kainą turinčių kvapų. Norintiems išsiskirti ne tik automobilio kvapų aromatais, bet ir praturtinti savo automobilio dizainą, šių kvapų pasirinkimas tikrai nenuvils Jūsų.

Kodėl verta pirkti prabangius automobilio kvapus?

Viena iš svariausių priežasčių, nepagailėti pinigų prabangiems automobilio kvapams yra garantija jog Jūsų automobilio kvapas bus pagamintas iš aukšto lygio, dažnai ir ekologiškų kvapų, kurių sudėtyje bus kiek įmanoma labiau išvengta cheminių elementų, galinčių ne tik svaiginti galvą, bet ir sukelti alergijas. Ne mažiau svarbus prabangių kvapų pranašumas, tai ilgalaikis kvapas, kuriuo mėgautis galėsite daugiau nei 30 dienų. Daugelis prabangių kvapų gamintojų, siūlo įsigyti kvapų papildymus, kurių kaina tampa itin patraukli, leidžianti sutaupyti ir išvengti vis naujų auto kvapukų pirkimų.