Press "Enter" to skip to content

TOP 3 sekso pozos, kurias verta išbandyti

Seksas – tai meilės išraiška savo partneriui, savo vyrui ar mylimajam. Mes norime sekso, tik vieni santūriai to neparodome, o kiti anaiptol tik ir kalbame diena iš dienos apie tai. Žmonės labai skirtingi, tačiau mylėjimosi pozos vis tiek daugumos vienodos. Mes fiziologiškai sutverti taip, kad dažniausiai mylimės misionieriaus poza, kartais pabandome 69 pozą, o kartais mums patinka, kai partneris mus pamyli iš nugaros. Tai tik kelios pozos, kuriomis manau, esame užsiėmę seksu visi. Kartais kai mums pritrūksta minčių ir norisi originalesnio būdo pasimylėti su savo partneriu mes ieškome kažko naujo, kitoniško ir kažko tokio, ko dar nesame patyrę. Vienas iš tokių būdų gali būti – vibruojantis žiedas, kuris gali Jūsų seksui suteikti dar daugiau seksualu, ir dar daugiau pikantiškų potyrių.

Viskas kas nauja ir nebandyta, mums sukelia susidomėjimą, ir žinoma geidulingas mintis tai išbandyti. Vibruojantis žiedas, gali būti viena iš Jūsų fantazijų išsipildymo. Šis silikoninis, ir labai delikačiai pagamintas sekso žaisliukas visus priverčia jaustis itin seksualiai, ir su juo Jūs bei Jūsų partneris patiria maloniausias akimirkas. Šis žaisliukas pakraunamas ir žinoma 100 procentų atsparus vandeniu, taigi po kiekvieno jo panaudojimo galite jį išplauti su bekvapiu muilu ir naudoti jį dar ir dar kartą pagal poreikį.

Jei Jums ir Jūsų partneriui nusibodo, tos kasdieninės sekso pozos ir Jums norisi įvairovės, kad Jūsų seksas būtų dar karštesnis ir dar ilgesnis, bei Jūs pasiektumėte pačius maloniausius jausmus jo metu, – Jums tada verta įsigyti šį sekso žaisliuką, ir su šiuo vibruojančiu žiedu atrasite pačius maloniausius jausmus, bei žinoma sustiprinsite savo ryšį su parneriu, nes geras ir kokybiškas, bei žinoma įvairiapusiškas ir geidulingas seksas ilgina Jūsų sekso laiką, o tai priverčia Jus jaustis labai maloniai ir gerai, nes ilgas ir nepertraukiamas seksas, ne tik kad maloniai nuvargina, tačiau ir priverčia Jus pajausti susijaudinimą, bei žinomą orgazmą viso sekso metu, kas yra neatsiejama sekso dalis.