Press "Enter" to skip to content

Kulinarinis turizmas Palangoje

Palanga yra Lietuvos pajūrio kurortas. Tai judriausias Lietuvos vasaros kurortas, kuris nuo XIX a. yra populiari turistų lankoma vieta. Pagrindinėje Palangos gatvėje, Basanavičiaus gatvėje, gausu restoranų, kavinių ir parduotuvių. Palangoje taip pat yra daug viešbučių ir svečių namų.

Kulinarinis turizmas Palangoje – vis labiau populiarėjanti tendencija. Lankytojai į Palangą atvyksta pasimėgauti šviežiomis jūros gėrybėmis, lietuviška virtuve ir vietiniais vynais. Palangoje yra daug restoranų, kuriuose galima paragauti tradicinių lietuviškų patiekalų, tokių kaip cepelinai, kūgelis ir čeburekai. Palangoje taip pat galite rasti tarptautinės virtuvės patiekalų, taip pat vegetariškų ir veganiškų patiekalų.

Jei norite išbandyti ką nors naujo, Palanga yra puiki vieta tai padaryti. Daugelyje restoranų ir kavinių rengiamos kulinarinės ekskursijos, todėl galėsite susipažinti su vietos virtuve ir paragauti geriausių Palangos patiekalų.

Kulinarinis turizmas – puikus būdas pažinti naujas kultūras ir išbandyti naujus dalykus. Jei ieškote nuotykių, Palanga tam tobula vieta.

Restoranų įvairovė.

Čia galite rasti viską, ko norite Galite išbandyti naujus dalykus ir pažinti skirtingas kultūras per maistą Patirti Lietuvos pajūrio kurorto atmosferą.

Kur pavalgyti Palangoje rasite kiekvienas Jei norite išbandyti kažką naujo ar tiesiog puikiai praleisti laiką, atvykite į Palangą ir mėgaukitės kulinariniu turizmu!

Mums labiausiai patikę restoranai Palangoje TOP 4:

  • Floros simfonija. Pirmoji priežastis yra vieta – pagrindinėje gatvėje, pačiame Palangos centre. Antroji priežastis – Ilgas darbo laikas. Trečioji priežastis – platus patiekalų asortimentas ir geros kainos.
  • HBH restoranas. Jis įsikūręs labai patogioje vietoje – netoli Gintaro muziejaus ( 10 km). Meniu siūlo platų asortimentą Lietuviški ir tarptautiniai patiekalai. Kainos labai priimtinos. Šioje vietoje privalote nors kartą apsilankyti.
  • Žilvinas Hotel Palanga. Viešbutis įsikūręs labai ramioje ir tylioje vietoje, vos už kelių minučių kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Restoranas siūlo lietuviškus, tarptautinius ir vegetariškus patiekalus. Kainos prieinamos, o maisto kokybė labai gera. Be abejonės – užburianti aplinka.
  • 1925 restoranas. Restoranas įsikūręs pačioje Palangos širdyje, Basanavičiaus gatvėje. Valgiaraštyje siūlomi labai skanūs tradiciniai patiekalai.

Jei ieškote vietos išbandyti ką nors naujo, rekomenduojame Palangą. Tai – puiki vieta kulinariniam turizmui. Čia rasite daugybę skirtingų restoranų, siūlančių lietuvišką, tarptautinę. Taip pat galite rasti vegetariškų ir veganiškų patiekalų. Ir, žinoma, galėsite mėgautis Lietuvos pajūrio kurorto atmosfera.