Press "Enter" to skip to content

Saugos tarnyba. Kur rasti patikimą apsaugą?

Saugos tarnyba yra viena patikimiausių vietų, kur galima rasti tinkamą apsaugą įvairiais atvejais. Jie siūlo platų paslaugų spektrą – nuo namų apsaugos iki verslo apsaugos. Jie turi patyrusių ir kvalifikuotų saugumo ekspertų komandą, kuri gali padėti išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią apsaugos sistemą. Jie taip pat turi visą parą veikiančią klientų aptarnavimo komandą, kuri gali jums padėti bet kokiais klausimais.

Kiekvienam atvejui reikalinga skirtinga apsauga:

  • Jei ieškote apsaugos savo namams, saugos tarnyba gali padėti išsirinkti tinkamą namų apsaugos sistemą. Ji gali apsaugoti ne tik nuo vagysčių, bet ir gaisro.
  • Jei apsaugos reikia savo verslui, saugos tarnyba gali padėti išsirinkti tinkamą verslo apsaugos sistemą pagal gautą informaciją.
  • Jei prireikė apsaugos savo šeimai, saugos tarnyba gali padėti išsirinkti šeimos poreikius atitinkančią sistemą.

Saugos tarnyba yra patikimas informacijos ir apsaugos šaltinis. Galite pasitikėti, kad jie padės jums išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią apsaugos sistemą. Tačiau reikia išsirinkti patikimą įmonę, kuri atsitikus bėdai, Jūsų nepaliks nuošalyje. Tai padaryti šiais laikais nesudėtinga besinaudojant socialiniais tinklais ir internetu.

Kiek kainuoja apsauga?

  • Apsaugos sistemų kaina priklauso nuo pasirinktos sistemos tipo ir reikiamo apsaugos lygio. Namų apsaugos sistemos gali kainuoti nuo 30 eurų per mėnesį, o verslo apsaugos sistemos gali su atitinkama priežiūra ir reagavimu gali kainuoti ir 1000 eur per mėn.
  • Privati apsauga gali taip pat gali būti samdoma pagal valandinį įkainį, kiek ir kokių apsaugos darbuotojų Jums reikės. Be to kokio mąsto yra renginys, ar kokio dydžio yra saugoma teritorija.
  • Jei kalbame apie vaizdo stebėjimo sistemas namams, yra populiariausias pasirinkimas. Vidutinė geros namų vaizdo stebėjimo sistemos kaina yra nuo 200 iki 500 eurų. Norint apsaugoti verslą, patartina pasikonsultuoti su apsaugos įmone ir išsiaiškinti, ko tiksliai reikia ir koks yra jos biudžetas.

Įmonėms paprastai reikia išsamesnės apsaugos sistemų nei namų. Taip yra todėl, kad įmonės paprastai yra didesnės ir jose lankosi daugiau žmonių. Be to, jų patalpose paprastai būna daugiau vertingų daiktų. Ar žinojote, jog didžioji dalys vagysčių, bei gaisrų kyla būtent komercinėse patalpose?